ورزشی

برونو فرناندز: رونالدو یه یونایتد علاقه دارد

کد خبر: 1719151/42

زمان: 19:55  
1399/08/24

بازدید: 8,450

برونو فرناندز، ستاره پرتغالی منچستریونایتد بازی کردن در این تیم را رویایی توصیف کرد.

به گزارش “آلانه”، برونو فرناندز در این حدود یک سال حضور در ترکیب یونایتد عملکرد درخشانی داشته و به بهترین بازیکن این تیم بدل شده است. برونو فرناندز مدعی شد همیشه آرزوی بازی در یونایتد را در سر داشته و از زمان حضور کریستیانو رونالدو در اولدترافورد هوادار این تیم بوده است.

 

برونو فرناندز گفت: “عشق من به منچستر یونایتد از زمان تماشای بازی های کریستیانو رونالدو شروع شد و از آن زمان طرفدار این باشگاه بزرگ بوده ام. اکنون در منچستر یونایتد بازی می کنم و احساس فوق العاده ای دارم، من سخت تلاش کرده ام تا به این موقعیت برسم و می توانم به هواداران قول دهم که همه کار خواهم کرد تا به موفقیت و جام های بیشتری برسیم.

 

 

من می خواهم از اسپورتینگ بخاطر همه کارهایی که برای من انجام داده اند تشکر کنم. مورد ستایش قرار گرفتن از سوی بازیکنانی که در گذشته در این تیم بازی می کردند فوق العاده است. همچنین از اوله گونار سولسشر و همه ارکان منچستریونایتد برای اعتمادی که به من نشان داده اند تشکر می کنم.

 

من با رونالدو بعد از این انتقال صحبت کردم، منچستر برای من تیم رویاهایم بود. من همیشه دوست داشتم برای این تیم بازی کنم و مهم نبود چه حرف های خوب یا بدی در این رابطه گفته می شود. آرزوی من این بود که در لیگ برتر بازی کنم. من این شانس را داشتم که به منچستریونایتد بیایم. البته من بعد از این انتقال با کریستیانو صحبت کردم و او نیز خیلی خوب در مورد این باشگاه حرف زد. چند روز پیش نیز دوباره با رونالدو صحبت کردم.

 

همه می دانند که او مدت زیادی را در منچستر بازی کرده و به باشگاه توجه دارد. رونالدو این باشگاه را دوست دارد، من فکر می کنم او اولین توپ طلای خود را در یونایتد به دست آورد و اینجا بازیکنی مطرح شده است.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا