ورزشی

انگلیس میزبان یورو 2020 خواهد شد؟

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1719138/42

زمان: 18:21  
1399/08/24

بازدید: 1,333

ممکن است میزبانی رقابت های یورو 2020 به صورت متمرکز انجام شود.

به گزارش “آلانه”، رقابت های یورو 2020 یکی از مسابقاتی بود که تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا قرار گرفته و از تابستان گذشته به تابستان سال 2021 موکول شد. حالا به نظر می رسد یوفا در حال برنامه ریزی در مورد تغییر شکل میزبانی این رقابت ها و انتقال آن به یک مطقه خاص است. یوفا علاقمند است بریتانیا را به عنوان تنها میزبان مسابقات یورو 2020 در تابستان سال آینده انتخاب کند.

 

 

تا پیش از شیوع ویروس کرونا، قرار بود این رقابت ها در 12 شهر مختلف قاره اروپا انجام شود، اما این برنامه تغییر شکل داده و حالا بحث میزبانی رقابت های یورو 2020 در هاله ای از ابهام قرار دارد.

 

نشریه دیلی میل مدعی شد که یوفا و انگلیس در حال مذاکره هستند تا کل مسابقات در بریتانیا و در کشورهای انگلیس، اسکاتلند و ولز برگزار شود. البته بر این این برنامه دیدارهای مهم مراحل پایانی از جمله مرحله نیمه نهایی و فینال در استادیوم ومبلی و در لندن برگزار خواهد شد. اینگونه شرایط برای یوفا در مسیر مهیا کردن عوامل برکزاری رقابت ها آسان تر خواهد شد و تیم ها نیز به راحتی در اردوهای خود در نزدیکی یکدیگر مستقر می شوند و شرایط کمترل شیوع ویروس کرونا راحت تر خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا