ورزشی

آداما می توانست ستاره بزرگ بارسلونا باشد

به گزارش “آلانه”، فصل گذشته آداما ترائوره ستاره اسپانیایی وولوز تبدیل به یک چهره درخشان در فوتبال انگلیس شد. سرعت بالا و به خصوص شرایط بدنی فوق العاده ترائوره او را نقل محافل ورزشی کرد و حالا دیگر کمتر کسی است که با آداما آشنایی نداشته باشد. او اخیرا توانست نخستین بازی رسمی خود برای تیم ملی اسپانیا را نیز انجام بدهد.

آداما محصول آکادمی فوتبال بارسلوناست و حتی یک بازی رسمی برای آبی اناری ها نیز انجام داد ولی پس از اینکه متوحه شد جایی در برنامه های لوئیس انریکه ندارد، تصمیم به ترک بارسلونا گرفت. 

 

 

 

 

پس از 6 سال او توانسته ثابت کند سرمربی وقت بارسا در مورد او اشتباه می کرده است.

 

تاتا مارتینو سرمربی بارسا در فصل 14-2013 اما به آداما اعتقاد داشت و شاید اگر او اخراج نمی شد این بازیکن هنوز می توانست در عضویت بارسا باشد.

مارتینو بود که به آداما در بازی با گرانادا میدان داد تا تنها بازی او برای بارسا به ثبت برسد.

 

 

 

 

سرمربی آرژانتینی در مورد آداما گفت:« به یاد دارم که آداما یک فوتبالیست جوان با استعداد و کاملا مهیا برای درخشش در بارسا بود. بازیکنی که می توانست خیلی زود به ترکیب تیم اول برسد. او در آن مقطع شرایط بدنی حال حاضر را نداشت اما آمادگی جسمانی اش برای بازیکنی در آن سن، قابل قبول بود. آداما شجاعت کافی را هم داشت و من در او توانایی های بالایی می دیدم.

متاسفانه او بارسا را خیلی زود ترک کرد ولی حالا تبدیل به بازیکنی شده است که هر چه بخواهد را می تواند انجام دهد. او از هر نظرپیشرفت کرده و برایش بسیار خوشحالم. آداما می توانست برای بارسا بازیکن بزرگی باشد.»

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا