ورزشی

نامه های استراماچونی استقلال را امیدوار کرد

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1718941/43

زمان: 15:13  
1399/08/23

بازدید: 41,157

باشگاه استقلال دو نامه از استراماچونی دارد که با استناد به همین دو نامه به فیفا شکایت می کند تا شاید از غرامت یک میلیون و سیصد و پنجاه و پنج هزار یورو یی کم کند.

به گزارش آلانه ، استراماچونی حدود یک سال قبل و در حالی که 8،9 بازی از لیگ نوزدهم گذشته بود،نامه ای به باشگاه استقلال نوشت و خواستار کاهش مدت قرارداد دو ساله اش شد. در آ ن مقطع گفته می شد همسر استراماچونی از شوهرش چنین درخواستی داشته و عده ای هم قضیه را به اتفاقات آ بان ماه تهران ربط دادند که البته نه باشگاه چنین چیزی را تائید کرد و نه خود استراماچونی اما بهرحال این نامه در باشگاه استقلال موجود است که نشان می دهد مربی ایتالیایی خواستار کاهش مدت قرارداد دو ساله خود شده بود و البته باشگاه استقلال هم بلافاصله با این درخواست مخالفت کرد.نامه دوم هم مربوط به خواسته مربی ایتالیایی برای کاهش دستمزدش می شود در واقع در نامه دوم او نوشته بود هم مدت قراردادم را کم کنید و هم مبلغ آ ن راکه باز هم باشگاه استقلال با آ ن مخالفت کرد .مخالفتی که حالا به سود استراماچونی شده و او غرامت هر دو سال را می گیرد نه فقط ماههایی که در استقلال کار کرده بود.

استقلالی ها امیدوارند با استناد به این دو نامه و یکسری دیگر از اسنادی که دارند ،حداقل کمی از غرامت یک میلیون و سیصد و پنجاه و پنج هزار یورو یی کم کنند .تا امروز که استراماچونی تخفیف نداده ولی باشگاه استقلال به صورت رسمی به حکم صادره اعتراض می کند و حتی شاید کار را به دادگاه عالی ورزش هم بکشاند.

روزی که استراماچونی آ ن نامه ها را نوشت و خواستار کاهش مدت قرارداد خود شد،زیر 200هزار یورو دریافتی داشت و البته بعدها ،قبل از مذاکرات قطر هم استقلال 160هزار یورو به حساب استراماچونی واریز کرد اما او حتی پاستورلا را هم برای مذاکره به قطر نفرستاد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا