سیاسی

مشکلات کشور باید با اتکا به داخل رفع شود

پنل اس ام اس هیرو

فروزنده درگفت‌و‌گو با باشگاه آلانه:

//

لطف‌الله فروزنده عضو جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه آلانه، درباره پیروزی جو بایدن و فرش قرمز پهن کردن برخی افراد در داخل برای او اظهار کرد: ماهیت آمریکا برای ما فرقی ندارد، زیرا استراتژی آنها در مقابل نظام جمهوری اسلامی ایران نابودی، مهار و فشار به ملت ایران است.

او ادامه داد: بایدن یا ترامپ نباید برای مسئولان ما تفاوتی داشته باشد و آنها باید در ارتباط با توانمندی‌های داخلی و نیروهای جوان ما برنامه‌های اصولی و اساسی‎تری را صورت دهند.

عضو جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی یادآور شد: در حال حاضر ما از تحریم‌ها عبور کرده‌ایم و لازم است که با مدیریتی قوی، هماهنگ و منسجم مشکلات کشور را رفع کنیم و همچنین خودمان را به خودکفایی و شکوفایی برسانیم.

فروزنده تصریح کرد: برخی جریان‌ها در داخل کشور که متاسفانه ریشه‌در دولت دارند، از همان اول به اسم مذاکره آمدند و فکر کردند که می‌توانند مشکلات را حل کنند، تمام تخم‌مررغ‌های خودشان را در سبد برجام گذاشتند و در آخر هم این آمریکایی‌ها بودند که به تعهدات خود عمل نکردند.

او بیان کرد: بسیاری از مسائل اقتصادی همچون ایجاد پالایشگاه‌ها،  صنایع تبدیلی و بخش تولید می‌توانست با اتکا به داخل حل شود، اما مورد غفلت قرار گرفت، ملت ما آگاه هستند، آمریکا را شناختند و لازم است که بیش از پیش مقاومت را جدی بگیریم.


بیشتر بخوانید


انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا