هنری

فیلم‌های شبکه نمایش به مناسبت روز کتاب

پنل اس ام اس هیرو

خبرگزاری ایسنا: شبکه نمایش به مناسبت پیش رو بودن روز کتاب و کتابخوانی در ژانر منتخب هفتگی خود به فیلم هایی با مضامین این روز می پردازد.

به نقل از روابط عمومی شبکه نمایش، فیلم هایی با مضامین کتابخوانی و نویسندگی هر روز ساعت ۱۹ در بخش موضوعیِ منتخب پخش خواهد شد.

«میزری»، «دزد و نویسنده»، «نابغه»، «خانم پاتر»، «خانه خلوت»، «چارلز دیکنز ـ مردی که سرود سال نو را نوشت» و «عجیب تر از داستان» فیلم های این بخش هستند.

فیلم های ایرانی و تله فیلم های شبکه نمایش از شنبه ۲۴ تا جمعه ۳۰ آبان ماه به ترتیب: «چراغ های ناتمام» (فیلم شنبه ۲۴ آبان ماه به مناسبت روز کتاب و کتابخوانی)، «سیب ترش»، «فرزندان»، «به قید قرعه»، «دست راست من»، «خاتم شیراز» و عشق شیشه ای ساعت ۱۳ به روی آنتن می روند.

این شبکه در بخش صحنه گران به مرور آثار مل گیبسون بازیگر و کارگردان می پردازد. او که توانست با کارگردانی و بازی اش در نقش اصلی «شجاع دل» آن چنان مورد توجه تماشاگران و منتقدان قرار بگیرد که همزمان دو جایزه اسکار را برای بهترین فیلم و کارگردانی را از آن خود کند.

فیلم های این بازیگر عبارتند از: سگ آبی، سازمان آلوده، اسلحه مرگبار ۴، لبه تاریکی، نشانه ها، باج و پرفسور و مرد دیوانه که ساعت ۲۱ پخش می شوند.

در بخش فیلم های جذاب شبکه نمایش، از شنبه تا جمعه به ترتیب فیلم های: استاد بزرگ، نمک و آتش، اینو تحلیل کن، سرقت معمولی، اولین قتل، پیرمرد و اسلحه و مایکل کلایتون ساعت ۲۳ روی آنتن می روند.

ساعت یک بامداد نمایش فیلم های کلاسیک شبکه نمایش به ترتیب آخرین موج، قطار سریع السیر فون رایان، جنون، قاتلی بر فراز ایگر، اگر زنده ای شلیک کن، مکالمه و دشمنی در اعماق ساعت ۲۳ پخش می شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا