ورزشی

عزت‌اللهی: صعود به جام جهانی آرزوی هر ایرانی است

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، سعید عزت اللهی درباره برد تیم ملی مقابل بوسنی در دیدار تدارکاتی بیان کرد: ابتدا امیدوارم همه هموطنان در این دوره سختی که همه به دلیل شرایط کرونا پشت سر می گذارند، در صحت و سلامت باشند و عزیزانی که در بستر بیماری هستند هم شفا پیدا کنند. اردوی مثبتی برای تیم ملی بود و با توجه به تعویق یک ساله رقابت های مقدماتی جام جهانی این دیدارهای تدارکاتی خیلی می تواند به تیم ملی، افزایش اعتماد به نفس بچه ها و هماهنگی آنها با کادرفنی جدید تیم ملی کمک کند.

وی ادامه داد: بازی های دوستانه مقابل تیم هایی مانند بوسنی که در سطح اروپا شناخته شده است و بازیکنان سرشناسی دارد می تواند نقاط ضعف و قوت تیم ملی را بیشتر مشخص کند تا با کار کردن روی آنها در زمان باقی مانده تا دیدارهای مقدماتی بتوانیم به جام جهانی صعود کنیم. رسیدن به جام جهانی خیلی سخت است اما همه بازیکنان، کادرفنی، عوامل تیم ملی و فدراسیون فوتبال به دنبال رسیدن به این هدف هستیم تا مردم شاد شوند.

هافبک تیم ملی بازگشتش به اردو بعد از مصدومیت تاکید کرد: خیلی خوشحال هستم پس از مدت ها که به دلیل آسیب دیدگی و صلاحدید کادرفنی از تیم ملی دور بودم دوباره به این تیم بازگشتم. همیشه در مصاحبه های خود گفتم تابع نظر مربیان هستم و هروقت از من بخواهند مانند یک سرباز در خدمت تیم ملی هستم.

عزت اللهی درباره روند تیم ملی گفت: فکر می کنم ترکیب تیم ملی خیلی خوب است و با توجه به استعدادها و پتانسیل فوتبال ایران هر سال بازیکنان جوانی در آن رشد پیدا کرده و سر زبانها می افتند. امیدوارم با توجه به بازی های دوستانه و اردوهای آماده سازی این هماهنگی بین نفرات تیم ملی زودتر ایجاد شود تا  تیم در دیدارهای مقدماتی ترکیب خیلی خوب و منسجمی وارد زمین شود و با دست پر از بازی ها بیرون بیاید.

وی دباره قدرت تیم بوسنی خاطرنشان کرد:: جدا از بحث تیم بوسنی و بازیکنان بزرگش، همدلی، خواستن و تلاش بازیکنان نقطه وقت ما بود. نفراتی که از ابتدا وارد زمین شدند و بازیکنانی که به عنوان ذخیره آمدند، همه فعل خواستن را صرف کردند و تا آخرین لحظه بازی هم دست از تلاش برنداشتیم و خودمان را آسوده تصور نکردیم. این نکته مثبت نقطه قوت و برگ برنده ما بود. هرچند تیم های ملی همیشه بازی های سختی دارند و بازیکنان باتجربه ای در این دیدارها مقابل ما قرار می گیرند اما مسابقات تدارکاتی باید بستری باشد تا در بازی های رسمی کمترین ضریب اشتباه را داشته باشیم.

هافبک تیم وایله دانمارک در پایان افزود: ‌امیدوارم با دعای خود مثل همیشه پشتیبان ما باشند و قول می دهیم تا زمانیکه در تیم ملی هستیم با تمام وجود تلاش می کنیم. زیرا می دانیم صعود به جام جهانی آرزوی قلبی تمام مردم ایران است .امیدوارم بتوانیم این شادی را به مردم هدیه بدهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا