ورزشی

عابدزاده: خیال پدرم از حضور من در تیم ملی راحت بود

کد خبر: 1718962/1

زمان: 17:25  
1399/08/23

بازدید: 8,717

امیررضا عابدزاده می‌گوید از اعتماد به نفس بالای پدرش در هر شرایط، انرژی می‌گیرد و به همین دلیل هم خیال پدرش در بازی با بوسنی راحت بود.

به گزارش “آلانه” به نقل از ایسنا، امبررضا عابدزاده، دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران بعد از پیروزی مقابل بوسنی که با حضور او در درون دروازه رقم خورد گفت: خدا را شکر یک اردوی خوب را پشت سر گذاشتیم و مقابل تیم خیلی خوب بوسنی به پیروزی رسیدیم. اردوی خوب داشتیم که متاسفانه کوتاه بود و نتوانستیم خیلی تمرین کنیم. با این حال با برگزاری جلسات فنی و همدلی بچه‌ها، این موضوع را جبران کردیم و نتیجه خوبی به دست آوردیم.

 

او درباره بازی برابر بوسنی و کلین شیت در این  مسابقه گفت: می‌دانستیم بوسنی تیم خوبی است و بازیکنان خوبی در اختیار داریم اما همدل بودیم و انرژی مثبتی در تیم وجود داشت که با تلاش بازیکنان تیم نتیجه خوبی را به دست آوردیم و اعتماد به نفس تیم ملی برای بازی‌های آینده افزایش یافت.

 

دروازه‌بان تیم ملی درباره واکنش پدرش، احمدرضا عابدزاده به حضور او در درون چارچوب دروازه ایران گفت: همیشه با پدرم صحبت می کنم. او هم خوشحال بود که توانستم به تیم ملی کمک کنم و در نهایت با تیم ملی به پیروزی برسیم. وقتی ایران می‌برد، همه خوشحال می‌شوند و پدر من هم از این قاعده مستثنی نیست.

 

عابدزاده درباره اینکه آیا پدرش برای این مسابقه و حضور وی در درون چارچوب استرس داشت یا خیر گفت: خیال پدرم همیشه راحت است. من هم به خاطر اعتماد به نفس بالای او، انگیزه می‌گیرم . در برابر بوسنی کل تیم خوب بود و همه با خیال راحت بازی کردند چرا که کادرفنی نکات لازم را گفته بود.

 

وی خاطرنشان کرد: خیلی خوب دفاع کردیم و در خط حمله بهتر عمل کردیم. البته موقعیت‌هایی هم داشتیم که از دست رفت. با این حال مهم پروزی در مسابقه و افزایش آمادگی و اعتماد به نفس تیم بود که رخ داد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا