ورزشی

ستاره لایپزیش؛ انتخاب کلوپ برای خط دفاعی لیورپول

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1718911/50

زمان: 12:20  
1399/08/23

بازدید: 8,347

رسانه‌های انگلیسی می گویند اوپامکانو مدافع فرانسوی لایپزیش در صدر فهرست لیورپول برای پر کردن جای خالی جو گومز مصدوم قرار دارد.

به گزارش “آلانه”، لیورپول که اخیراً ویرژیل فن دایک را تا پایان فصل از دست داده بود با خبر بد جدیدی برای خط دفاعی اش مواجه شد چرا که جو گومز دیگر مدافع این تیم هم با مصدومیت شدید مواجه شده و تحت عمل جراحی قرار گرفته است.

 

 

رسانه انگلیسی اتلتیک می‌گوید لیورپول برای پر کردن حفره خط دفاعی اش دست به کار شده و دایوت اوپامکانو مدافع فرانسوی لایپزیش در صدر فهرست این تیم قرار دارد.

 

با توجه به اینکه لیورپول در تابستان گذشته دژان لوورن را بدون اینکه جانشینی برای او خریداری کند به فروش رساند در حال حاضر جوئل ماتیپ تنها دفاع وسط تخصصی و شناخته شده در اختیار یورگن کلوپ است. اما ماتیپ هم در 14 ماه گذشته مشکلات زیادی با مصدومیت داشته و نتوانسته به طور منظم برای کلوپ به میدان برود.

 

 

لیورپول که فابینیو و الکساندر آرنولد را هم فعلاً مصدوم می بیند با بحرانی بزرگ در خط دفاعی روبرو شده و کلوپ ممکن است ناچار به استفاده موقت از واینالدوم یا جردن هندرسون در مرکز خط دفاعی شود. به همین علت است که کلوپ و لیورپول‌، دایوت اوپامکانو ستاره 22ساله فرانسوی باشگاه لایپزیش را هدف گرفته اند.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا