ورزشی

رونالدو تا 41سالگی در اوج بازی می‌کند

کد خبر: 1718975/50

زمان: 19:00  
1399/08/23

بازدید: 371

مربی بدنسازی سابق کریستیانو

مربی بدنسازی سابق کریستیانو رونالدو در منچستریونایتد می‌گوید کریستیانو می‌تواند تا 41سالگی به بازی کردن ادامه داده و همه رکوردهای گلزنی دنیا را بشکند.

به گزارش “آلانه”، میک کلگ مربی بدنسازی سابق منچستریونایتد که در زمان حضور کریستیانو رونالدو در یونایتد در زمان هدایت این تیم توسط سر الکس فرگوسن، تمرینات بدنسازی کریستیانو را زیر نظر داشته و خصوصیات بدنی او را به خوبی می‌شناسد می‌گوید رونالدو به راحتی می‌تواند تا 41سالگی در سطح بالا به فوتبال بازی کردن ادامه دهد و در این مدت همه رکوردهای گلزنی دنیا را بشکند.

 

 

رونالدو که در حال حاضر 35ساله است چه با پیراهن یوونتوس و چه با پیراهن تیم ملی پرتغال نشانه‌ای از افت یا خستگی نشان نمی‌دهد. این در حالی است که حتی شایعاتی درباره پیوستن رونالدو به یک باشگاه دیگر هم مطرح شده است.

 

مربی بدنسازی سابق رونالدو در این باره به گاتزتا دلو اسپورت گفت: ” قبل از رونالدو بهترین فوتبالیست از نظر شرایط بدنی که در یونایتد با او کار کرده بودیم رایان گیگز بود. ولی رونالدو از وقتی به تیم ملحق شد قوی‌ترین نفر بود و توجهش به جزئیات برنامه بدن‌سازی بی‌نظیر بود”.

 

 

میک کلگ در ادامه صحبتهایش گفت: ” اگر گیگز توانست تا 40سالگی فوتبال بازی کند رونالدو حتی می‌تواند تا 41 سالگی بازی کند. رونالدو تنها کسی است که می‌تواند از استاندارد فوق العاده گیگز عبور کند. رونالدو همه آمارهای گلزنی را خواهد شکست. رونالدو زیاد تمرین می‌کند، حواسش به ریکاوری و خواب هست، آشپز دارد و می داند چطور باید از استرس اجتناب کند”.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا