ورزشی

خلیفی مادرید را بو می‌کشد: هدف سرخیو راموس

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1718906/52

زمان: 12:00  
1399/08/23

بازدید: 12,055

بزرگترین صید سال در گروی عدم توافق با پرس

شبکه تلویزیونی الچرینگیتو مدعی شد باشگاه پاری‌سن‌ژرمن در صورت عدم تمدید قرارداد سرخیو راموس با رئال مادرید برای جذب این بازیکن اقدام خواهد کرد.

به گزارش “آلانه”، بی تردید سرخیو راموس یکی از مهم ترین ارکان موفقیت رئال مادرید طی فصول اخیر بوده است. در واقع هرگاه که کاپیتان لوس بلانکوس به دلایل مختلف در ترکیب این تیم حضور نداشته، آنها غیبت او را کاملاً  حس کرده اند و بعضا آن حتی با شکست های سنگین و دور از انتظاری روبرو شده اند؛ موضوعی که نشان داده راموس تا چه حدی برای رئال مادرید از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

 

 

 

قرارداد فعلی سرخیو راموس با رئال مادرید تا پایان فصل جاری معتبر است و تا مقطع کنونی هیچ توافق رسمی برای تمدید صورت نگرفته است. این در حالی است که گفته می‌شود دو طرف از این بابت نگران نیستند و نهایتاً رابطه بسیار خوب سرخیو راموس و رئیس رئال مادرید یعنی فلورنتینو پرز باعث تمدید قرارداد او خواهد شد.

 

در همین رابطه طی روزهای گذشته یکی از کارشناسان شبکه تلویزیونی الچرینگیتو مدعی شد که سرخیو راموس 80 درصد از رئال مادرید رفتنی است. حالا و در ادامه این شایعات همین شبکه تلویزیونی در خبری جدید مدعی شده که رئیس متمول باشگاه پاری‌سن‌ژرمن یعنی ناصر الخلیفی علاقه زیادی به جذب الکاپیتانو دارد و به نوعی در کمین نشسته تا در صورت عدم توافق راموس با رئال مادرید برای تمدید قرارداد، به منظور جذب این مدافع اقدام کند.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا