ورزشی

جزئیاتی تازه از دعوای مشهور رونالدو – مورینیو

کد خبر: 1718923/50

زمان: 13:40  
1399/08/23

بازدید: 9,130

در کتاب جدید روزنامه‌نگار اسپانیایی

گی‌یم بالاگه روزنامه‌نگار اسپانیایی در کتاب جدید خود با عنوان کریستیانو رونالدو به جزئیات درگیری او در رختکن رئال مادرید با ژوزه مورینیو پرداخته است.

به گزارش “آلانه”، گی‌یم بالاگه روزنامه‌نگار مشهور اسپانیایی در کتاب جدید خود با عنوان کریستیانو رونالدو که زندگی نامه ابرستاره پرتغالی است به ماجرای درگیری او با ژوزه مورینیو در رختکن رئال مادرید در سال 2013 پرداخته و جزئیاتی مطرح کرده که تا کنون منتشر نشده بود.

 

این درگیری به سال 2013 و بعد از پیروزی رئال مادرید مقابل والنسیا برمی گردد. در آن بازی 10 دقیقه پیش از پایان مسابقه رونالدو اوت دستی را با عجله پرتاب کرده و در نتیجه مسوت اوزیل فرصت پیدا نمی کند که توپ را کنترل کند. مورینیو در کنار زمین به انتقاد از رونالدو پرداخته و بعد از بازی در رختکن هم به انتقادهایش ادامه می دهد.

 

 

اما کریستیانو رونالدو که طاقت انتقادهای مربی هموطنش مورینیو را ندارد به او می‌گوید: ” بعد از همه کارهایی که برایت کردم اینطور با من برخورد می‌کنی؟ چطور جرات می‌کنی چنین چیزی به من بگویی؟ “

 

رختکن رئال ناگهان در سکوت فرو رفته و مورینیو در پاسخ گفت: ” من این را به خاطر تیم می گویم. چون تیم به برگشتن تو احتیاج دارد”.

 

 

این رونالدو را بیشتر عصبانی می‌کند. گی‌یم بالاگه در کتاب خود اشاره می‌کند که مورینیو کمی بعد به سراغ رونالدو می‌رود تا صحبت شان را ادامه دهد ولی کریستیانو بار دیگر با عصبانیت با او برخورد می‌کند.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا