ورزشی

تاریخ انتخابات بارسا مشخص شد؛ 5 بهمن ماه

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1718907/50

زمان: 12:09  
1399/08/23

بازدید: 3,179

کاتالانها نگران از وضعیت لیونل مسی

انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا در روز 24 ژانویه، 5 بهمن برگزار می‌شود و رئیس جدید در فصل نقل و انتقالات زمستانی تنها یک هفته زمان خواهد داشت.

به گزارش “آلانه”، تاریخ انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا مشخص شد. رای‌گیری برای انتخاب رئیس جدید باشگاه کاتالان روز 24 ژانویه، 5 بهمن برگزار می‌شود و رئیس جدید برای نهایی کردن مذاکرات نقل و انتقالات زمستانی تنها یک هفته زمان خواهد داشت. از این گذشته ممکن است تا پیش از آن روز، مذاکرات لیونل مسی برای ترک تیم کاتالان به نتیجه رسیده باشد و در این باره کاری از دست رئیس جدید ساخته نباشد.

 

 

کارلوس توسکتس مدیر موقت بارسلونا بعد از استعفای بارتومئو علاوه بر مشخص کردن تاریخ برگزاری انتخابات اعلام کرد که انتخابات تنها در نوکمپ برگزار نشده بلکه در چند مرکز رای‌گیری انجام خواهد شد. علت این تصمیم باشگاه، شرایط اپیدمی کرونا اعلام شده است.

 

رای گیر‌ی روز یکشنبه 5 بهمن برگزار می‌شود و بارسا در آن هفته با الچه دیدار خواهد کرد. با اینکه هواداران بارسا از انتخاب یک رئیس جدید خوشحالند اما هر کس سکان هدایت باشگاه را بدست بگیرد با کمبود زمان مواجه خواهد بود. پنجره نقل و انتقالات زمستانی یک هفته بعد از آن تاریخ بسته می‌شود و مدیریت جدید باید قراردادها را در این مدت کوتاه نهایی کند.

 

 

از این نگران‌کننده‌تر اما وضعیت لیونل مسی است. قرارداد ابرستاره آرژانتینی با بارسا در پایان فصل جاری منقضی می‌شود و او طبق قانون از تاریخ 1 ژانویه می تواند با باشگاه های غیراسپانیایی مذاکره کند. در نتیجه این احتمال وجود دارد که در زمان روی کار آمدن ریاست جدید، مسی با باشگاهی دیگر به توافق رسیده باشد و از دست مدیریت بارسا دیگر کاری برای حفظ او ساخته نباشد.

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا