ورزشی

احتمال معاوضه بزرگ میان اینترمیلان و پاریس

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، کریستین اریکسن این روزها، دوران خوبی را در جوزپه مه آتزا نمی گذراند و این بازکین هر لحظه به درب های خروج نراتزوری نزدیک و نزدیک تر می شود و اکنون خبرهایی مبنی بر امکان معاوضه این بازیکن با لیاندرو پاردس هافبک پاریس شنیده می شود.

روز گذشته کریستین اریکسن در مصاحبه ای در مورد تجربه اش در اینتر اعلام کرد این چیزی نبوده که آرزویش را داشته است. سپس او در مورد امکان جدایی در ژانویه نیز گفت به زودی همه چیز در این خصوص مشخص خواهد شد. 

 

 

 

روزنامه ایتالیایی گاتزتا دلا اسپورت در گزارشی اعلام کرده است که احتمال جدایی ستاره دانمارکی اینتر در ژانویه وجود دارد اما باید دید تیمی خواهان به خدمت گیری اریکسن خواهد بود یا نه و در صورت پیدا شدن مشتری برای این بازیکن، اینتر منتظر نوع پیشنهاد تیم علاقه مند به اریکسن و فرمول انتقال اوست.

اما چیزی که مشخص است، اینتر به هیچ وجه راضی به انتقال اریکسن به صورت قرضی نیست و به معامله هایی که بند حق خریدی در آن نباشد، پاسخ منفی می دهد ولی احتمال دیگری وجود دارد و آن معاوضه اریکسن با بازیکن دیگری است که گفته می شود پی اس جی تیمی است که راضی به این شرایط انتقال است.

لیاندرو پاردس، هافبک آرژانتینی متولد ۱۹۹۴ که در تیمهای ایتالیایی کیه وو، امپولی و رم سابقه بازی داشته ممکن است با هافبک دانمارکی اینتر معاوضه شود. نام پاردس قبلا در مذاکرات برای دائمی کردن قرارداد ایکاردی مطرح شده بود (برای کم کردن قیمت) و سپس نام او در پرس و جوهای پی اس جی به منظور معاوضه با اشکرینیار و حتی بروزوویچ مطرح شد.

 

 

 

 

 با این حال باید به خواسته کونته نیز توجه کرد زیرا او همچنان رویای انگولو کانته را در سر دارد. در روزهای اخیر شایعات جدایی هافبک فرانسوی از چلسی شنیده شده اما اینتر برای جذب او به فروش مهمی مثل اریکسن نیاز دارد. با این حال با نگاه واقع بینانه، تنها فرضیه ممکن در حال حاضر معاوضه بین اریکسن و پاردس است زیرا هافبک دانمارکی تا این لحظه مشتری دست به نقد ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا