ورزشی

کومان و یک تغییر جالب در رختکن بارسلونا (عکس)

کد خبر: 1718739/42

زمان: 13:35  
1399/08/22

بازدید: 14,862

رونالد کومان شرایط متفاوتی را برای خرید رختکن بارسلونا در نظر گرفته است.

به گزارش “آلانه”، رونالد کومان، سرمربی جدید بارسلونا از زمان به عهده گرفتن مسئولیت هدایت این تیم تغییرات مهمی ایجاد کرده و سریعا به مرتب کردن صندلی های رختکن پرداخته است.

 

نشریه آ.اس در گزارشی مدعی شد رونالد کومان با چهار رهبر و بازیکن مهم رختکن یعنی لیونل مسی، سرخیو بوسکتس ، سرجی روبرتو و جرارد پیکه و همچنین با کارلس ناوال، یکی از اعضای کادر مدریتی  در مورد چگونگی طراحی این فضای حرفه ای و دلپذیر در تیم صحبت و این تغییرات با مشورت اعضای مهم باشگاه بوده است. چیدمان جدید صندلی ها برای کمک به استقرار بازیکنان در اسرع وقت انجام شده اند.

 

 

به عنوان مثال، صندلی سرجینیو دست، خرید تابستانی و آمریکایی بارسلونا در کنار فرانکی دی یونگ قرار گرفته است، زیرا این دو بازیکن هر دو در آژاکس بازی کرده و می توانند به زبان هلندی با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. میرالم پیانیچ دیگر خرید بارسا نیز در کنار سرجیو بوسکتس در رختکن می نشیند و اینجا ایده این بوده که دو هافبک باتجربه اینگونه به خوبی با هم ارتباط برقرار کنند.

 

ماتئوس فرناندس که در ماه ژانویه از پالمیراس راهی بارسا شده در کنار نتو حضور می یابد. هر دو بازیکن اهل برزیل بوده و می توانند با یکدیگر به زبان پرتغالی صحبت کنند.

 

لیونل مسی، کاپیتان و ستاره بزرگ بارسلونا در وسط بازیکنان نشسته و اینجا نیز مرکز ثقل محسوب می شود. در کنار او مارک آندره تراشتگن و ترینکائو حضور دارند و آنتوان گریزمان نیز فاصله چندانی با کاپیتان بارسلونا ندارد. بدین ترتیب به نظر می رسد از نظر رونالد کومان این طراحی در نهایت به افزایش اتحاد در رختکن کمک کرده و درون زمین تاثیر خود را نشان خواهد داد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا