ورزشی

کلوپ: اتلتیکو واقعا عصبانی ام کرده بود

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، اسفندماه گذشته در بازی برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان، لیورپول در شبی که خصوصا در طول 90 دقیقه موقعیت های فراوانی را از دست داد، در اوقات اضافی به یکباره دچار افت شده و سه گل دریافت کرد تا 2-3 مغلوب اتلتیکومادرید شده و وداعی زودهنگام با لیگ قهرمانان داشته باشد.

 

 

 

 

پس از اتمام بازی یورگن کلوپ به انتقاد از سبک کاملا دفاعی اتلتیکو پرداخت و گفت:« من نمی فهمم چرا اتلتیکومادرید علی رغم کیفیتی که دارد، این سبک از فوتبال را ارائه می دهد. آنها می توانند فوتبال زیبایی بازی کنند. اتلتیکو حتی یک برنامه حمله هم نداشت. من به پسرانم افتخار می کنم. از عملکرد تیمم کاملا رضایت دارم و بازی کردن در چنین دیدارهایی واقعا دشوار است. رقیب با دو ردیف بازیکنان چهار نفره دفاع می می کرد، البته ما این موضوع را می پذیریم اما این روند امشب احساس خوبی به من نداد.»

آن بازی در شرایطی برگزار شد که چند روز بعد اسپانیا به دلیل شیوع کرونا وارد قرنطینه شد و لالیگا نیز برای سه ماه متوقف ماند.

 

کلوپ پس از گذشت 8 ماه هنوز نتوانسته آن شکست را از یاد ببرد. او در مصاحبه جدید خود گفت:« دوشنبه(9 مارس) صبح بیدار شدم و شنیدم که در مادرید تمام مدارس و دانشگاه‌ها تعطیل شده‌اند. ما یک بازی بسیار مهم در لیگ قهرمانان مقابل اتلتیکو در پیش داشتیم و 5 تا 6 هزار نفر از مادرید قرار بود برای بازی فردای آن روز به شهر لیورپول بیایند.

 

 

 

 

آن یک دیوانگی محض بود و به سختی می شد آن شب برای یک بازی فوتبال آماده شد و از بازیکنان خواست که هر کاری انجام دهند تا برنده شویم در حالی که نمی‌دانستیم فردای آن روز چه اتفاقی خواهد افتاد.»

 

کلوپ ادامه داد:« به خاطر دارم که بابت سبک بازی اتلتیکو مادرید بسیار عصبانی بودم اما 5 دقیقه پس از اتمام مصاحبه‌ام پیش خودم فکر کردم چه احمقی هستم که در حال حاضر به شکست در یک بازی فوتبال فکر می‌کنم وقتی دنیا در سخت‌ترین شرایط تمام دوران قرار دارد.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا