ورزشی

چیمیروت: ما باید اراده و تمایل بیشتری نشان دهیم

به گزارش “آلانه”، پس از پایان دیدار دو تیم بوسنی و ایران رسانه‌های بوسنایی به این دیدار پرداختند و از این شکست به‌منزله یک باخت غیرمنتظره یاد کردند.

در ادامه گفت‌وگوی سایت sportsport را با چیمیروت یکی از هافبک‌های تیم ملی بوسنی را می‌خوانیم:

تیم ملی بوسنی از ایران شکست غیرمنتظره‌ای متحمل شد و سرانجام تیم میهمان با نتیجه 2 بر 0 پیروزی مقابل بوسنی را جشن گرفتند. پس از پایان این دیدار چیمیروت با ابراز ناراحتی از این شکست خانگی، نشان داد که از نمایش هم تیمی‌هایش رضایت چندانی ندارد.

چیمیروت گفت: “هوچیچ (سرمربی بوسنی) حق دارد. ما باید اراده و تمایل بیشتری نشان می‌دادیم. اما امروز آثاری از آن را نشان ندادیم. البته کیفیت زمین بازی چندان برای این مسابقه مناسب نبود.»

وی در ادامه افزود: «علی‌رغم اینکه ما نمایش خوبی نداشتیم اما نتیجه بازی منصفانه نیست چراکه ما نیز شانس‌هایی داشتیم که از آن‌ها استفاده نکردیم.»

چیمیروت در پایان اظهار داشت: «ما در بیشتر مسابقه توپ و میدان را در اختیار داشتیم، اما نتوانستیم دروازه ایران را بازکنیم. در بازی‌های بعدی باید بیشتر از جناحین بازی کنیم و روی ضربه آخر تمرکز بیشتری داشته باشیم. همچنین اکثر بازیکنان ما بازی‌های زیادی را انجام دادند، و شاید خستگی دلیل اصلی این شکست باشد. این یک بازی طاقت‌فرسا بود اما ما تمام تلاش خود را نکردیم. همچنین این دیدار به ما یاد داد که در دوئل‌ها باید قوی‌تر ظاهر شویم.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا