ورزشی

پدر آلابا: دیوید عصبانی و زخم خورده است

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1718783/29

زمان: 17:28  
1399/08/22

بازدید: 4,549

خانواده آلابا هنوز رفتار باشگاه بایرن مونیخ در قضیه تمدید قرارداد را درک نکرده اند.

به گزارش “آلانه”، چند روز پیش رسانه‌های آلمانی اعلام کردند بعد از آنکه بایرن مونیخ نتوانست در مذاکرات با دیوید آلابا مدافع اتریشی خود درباره تمدید قرارداد به نتیجه برسد، پیشنهاد خود را پس گرفته تا آینده او در مونیخ بیش از پیش با شک و تردید مواجه شود.

 

 

 

 

رئیس باشگاه بایرن مونیخ، هربرت هاینر می گوید این باشگاه برای توافق با آلابا تاریخ 31 اکتبر را به عنوان ضرب الاجل تعیین کرده بود و با توجه به نرسیدن به توافق تا این تاریخ تصمیم گرفت تا مذاکرات را پایان دهد. ایجنت آلابا در آخرین اظهارنظرش گفته بود پیشنهاد بایرن قابل قبول نیست. ظاهراً بایرن حالا دیگر پیشنهادش را پس گرفته و دیگر راهی برای ترمیم فاصله دو طرف وجود ندارد.

پینی زاهاوی مدیربرنامه های آلابا نیز از اتفاقات اخیر و فاش شدن برخی مسائل در رسانه ها عصبانی است و سران باشگاه به خصوص حسن صالح حمیدزیچ مدیر ورزشی باشگاه را مسئول این حواشی می داند.

 

 

 

 

جورح آلابا پدر دیوید آلابا از وقفه بازی های ملی استفاده کرد و در جریان یک مصاحبه گفت:« پسرم عصبانی و زخم خورده است. او باورش نمی شود بایرن پیشنهاداتش را پس گرفته باشد. حرف ها و اطلاعات غلطی از پسرم رسانه ای شد که هیچکدام صحت نداشتند. به زودی یک تصمیم قاطع گرفته خواهد شد.»

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا