ورزشی

مقصد آلیسون بعد از لیورپول مشخص شد

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1718840/42

زمان: 22:39  
1399/08/22

بازدید: 9,061

آلیسون بکر، دروازه بان برزیلی لیورپول مدعی شد علاقه دارد روزی دوباره در کشورش بازی کند.

به گزارش “آلانه”، بی شک آلیسون بکر در سالهای اخیر یکی از عوامل اصلی موفقیت مرسی سایدی ها لقب گرفته و هرگاه او به دلیلی در ترکیب نبوده، لیورپول دچار مشکل شده است. آلیسون بکر ابراز امیدواری کرد روزی دوباره در تیم اینترناسیوناله برزیل بازی کند، اما مدعی شد نمی داند چه زمانی این اتفاق رخ خواهد داد.

 

 

آلیسون بکر گفت: “من آرزو دارم روزی به برزیل برگردم، اما این که چه زمانی این اتفاق می افتد را فقط خدا می داند. من هر چه خدا برایم مقدر کند را انجام خواهم داد، اما آرزوی قلبی من بازگشت به برزیل و اگر قسمت شود بازگشت به اینترناسیوناله که خانه و باشگاه مورد علاقه ام بوده، است. من برای همه باشگاههای برزیلی احترام زیادی قائلم و حتی ممکن است بخواهم در باشگاه دیگری بازی کنم، اما نمی دانم آیا ممکن است به برزیل برگردم و به اینترناسیوناله نروم.

 

من هرگز به دنبال برنامه ریزی های طولانی مدت زیادی نبوده ام. از نظر منطقی من نیز رویاهایی داشته ام، اما همیشه تلاش کردم بر خودم مسلط بوده و بر شرایط فعلی و آنچه در حال می توانم انجام دهم تمرکز کنم.

 

من برنامه ای برای حضوری طولانی مدت در فوتبال دارم و می خواهم تا آنجا که می توانم در بالاترین سطح بازی کنم. حالا اگر این تا 35 سالگی، 40 یا بیشتر طول کشید را دیگر نمی دانم، اما من راه زیادی در پیش دارم. امیدوارم در تیم ملی برزیل و اروپا بهترین خود را ارائه دهم.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا