ورزشی

شکست مقابل تیم بیست و نهم جهان فاجعه نیست

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، پس از شکست تیم ملی بوسنی از ایران، یکی رسانه‌های محلی با انتقاد از این‌که این تیم هنوز نتوانسته در سال 2020 در دیداری به برتری برسد با عدنان اوستوویچ کمک اول باژوویچ سرمربی بوسنی گفت‌وگویی را ترتیب داده است که در ادامه آن را می‌خوانیم:

تیم ملی فوتبال ما دوباره شکست خورد و تقریباً یک سال است که دقیقاً از 18 نوامبر 2019 و از دیدار مقابل لیختن اشتاین بدون پیروزی است.

 

اوستوویچ در خاتمه دیدار مقابل ایران گفت: «همه ما از این شکست ناراحت هستیم. امروز سعی کردیم بازی مالکانه را مقابل ایران به نمایش بگذاریم و علی‌رغم اینکه مالکیت توپ را در اختیار داشتیم، اما در پایان ایران بود که برنده این دیدار شد. آن‌ها توانستند از اشتباهات ما استفاده کنند و در لحظات حساس به گل برسند.»

دستیار اول باژوویچ در ادامه افزود: «ما در سال 2020 هنوز در  دیداری برنده نشدیم، چنانچه که در بعضی از بازی‌ها فاصله زیادی با برد نداشتیم.»

سپس اوستوویچ با تمجید از برخی از بازیکنانشان اظهار داشت: «چورلوکا، همانند تاتار و رحمانوویچ بازی بسیار خوبی انجام داد، اما ما در این دیدار باوجود اینکه توپ را در اختیار داشتیم نتوانستیم خطرات زیادی را روی دروازه ایران خلق کنیم.»

او در ادامه با تمجید از دو مدافع مرکزی تیم ملی ایران گفت: «ما باید در سیستم دفاعی کمی بیشتر کارکنیم. ما می‌دانیم که تیم ملی ایران بسیار خوب بازی را اداره می‌کند، ضمن اینکه دو مدافع مرکزی ایران بازی خارق‌العاده‌ای به نمایش گذاشتند.»

بااین‌حال، او معتقد است که شکست در تیم بیست و نهم جهان فاجعه نیست.

اوستوویچ در پایان خاطرنشان کرد: «این بهترین تیم امروز ما نبود. فراموش نکنیم ایرانی‌ها بیست و نهمین تیم ملی در جهان هستند. امیدوارم در آینده بتوانیم نتایج خوبی را بگیریم. مسابقات سختی در انتظار ما است، اما تلاش خواهیم کرد تا اولین پیروزی را در سال 2020 به دست آوریم.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا