ورزشی

دست نشان: حاشیه‌سازی‌ها خیانت به باشگاه نساجی است

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1718780/4

زمان: 17:06  
1399/08/22

بازدید: 3,126

پیشکسوت باشگاه نساجی به حمایت از کادرفنی این تیم در فصل پیش روی لیگ برتر پرداخت.

به گزارش “آلانه”، رحیم دست‌نشان پیشکسوت باشگاه نساجی درخصوص جلسه پیشکسوتان با مدیریت باشگاه اینطور توضیح داد: جلسه عالی و پرباری بود که جا دارد از آقایان حدادیان، امیری، درویشی و … تشکر ویژه داشته باشم. از بزرگواری و منش آقای حدادیان لذت بردیم، واقعاً انسان دلسوز و خیّری هستند.در میان نظرات و طرح‌های مجموع پیشکسوتان باشگاه نساجی طبیعتاً مغایرت‌هایی وجود دارد اما سعی کردیم دغدغه‌ها و مطالباتی که در اولویت قرار داشتند را خدمت ایشان مطرح کنیم. همه باید کمک کنیم که افراد صادق و خالص وارد بدنه باشگاه شوند و از حضور منفعت‌طلب‌ها جلوگیری کنیم.

 

نماینده پیشکسوتان باشگاه نساجی در ادامه گفت: همه آنهایی که قلب‌شان برای نساجی می‌تپد و دغدغه دارند باید دست در دست هم دهند تا مسئولان امکانات مورد نیاز را به باشگاه نساجی بدهند و ملزومات انتقال تیم از تهران به قائم‌شهر فراهم شود. با شرایطی که امروز زیرساخت‌های قائم‌شهر دارد، اگر من هم سرمربی این تیم بودم قبول نمی‌کردم که در اینجا تمرین کنیم. فوتبال حرفه‌ای شده و باید اصول اولیه حرفه‌ای‌گری رعایت شود. امیدوارم آنچه که در جلسه مطرح شد، انجام شود، مشکلات زمین ماهفروجک به‌طور کامل رفع شود و طبق گفته آقای حدادیان در آنجا هرچه زودتر کمپ احداث شود.

 

دست نشان در ادامه ابراز امیدواری کرد منفعت طلبی‌ها از نساجی دور شود: در همه طیف‌هایی که به‌نوعی حول باشگاه نساجی هستند افراد سودجو و سوءاستفاده‌گر وجود دارد. به‌عنوان مثال رحیم دست‌نشان به‌دلیل اینکه در باشگاه مسئولیتی ندارد، نباید با مدیریت باشگاه دشمنی بورزد. مگر قرار است همه مسئولیت داشته باشند؟ ما قرار است به باشگاه کمک کنیم نه اینکه دنبال سمت یا مسئولیتی بگردیم. هم‌اکنون عده‌ای از قائم‌شهری‌ها در زمینه‌های مختلف در باشگاه نساجی حضور دارند اما انتظار داریم بر این تعداد نیروهای بومی مازندرانی اضافه شوند. حتی در کادر فنی هم می‌توان از پیشکسوت‌های باشگاه نساجی استفاده کرد. حرف آقای حدادیان منطقی بود، این تیم متعلق به شمال کشور است و چون مبنای این تیم قائم‌شهر است، باید تعداد قائمشهری‌ها در این تیم بیشتر باشد.  دنبال منفعت نیستیم ولی هر زمانی باشگاه نساجی به مشاوره ما نیاز داشت، خالصانه در خدمت هستیم، دل‌مان برای فوتبال شهر و نساجی می‌سوزد. ما باید حمایت صد در صدی از مدیریت باشگاه داشته باشیم و هر جا که ایرادی دیدیم، تذکری دوستانه به‌صورت خصوصی بدهیم نه در جمع و آن هم خصمانه! متأسفانه برخی‌ها می‌خواهند برای مطرح کردن خودشان و پست گرفتن در باشگاه نساجی به هر دری بزنند، وظیفه داریم از نیروهای سالم و صادق باشگاه نساجی حمایت کنم، اگر حمایت نکنم، خائنیم! و هیچ‌وقت هم حاضر نیستیم شخصیت‌مان را برای کسی بفروشیم.

 

نماینده پیشکسوتان باشگاه نساجی مازندران گفت: تا چند هفته اول نباید در مورد نکات فنی تیم قضاوتی کنیم حتی اگر همه بازی‌ها را ببازیم هم مشکلی نیست. حال که خدا را شکر توانستیم در نخستین بازی تیم آلومینیوم را شکست دهیم. با تمام وجود و صد در صد از وحید فاضلی حمایت می‌کنیم. هیچ چیزی برای من بالاتر از نساجی نیست. نساجی فرزند من است، مگر می‌شود یک پدر تحت هر شرایطی از فرزندش حمایت نکند؟ متأسفانه امروز در قائم‌شهر برخی‌ها دایه مهربان‌تر از مادر شده‌اند و بدون شک این حاشیه‌سازی‌ها خیانت به باشگاه نساجی است.

 

وی در پایان گفت: فاضلی مربی جوان و باانگیزه‌ای است، مگر رحیم دست‌نشان که پله‌های ترقی را طی کرد، از روز اول سرمربی بود؟ یک روزی پرچم سرمربی‌گری نساجی در دست من بود و امروز هم به وحید فاضلی رسیده که امیدوارم قدر این جایگاه را بیشتر از هر کسی بداند. ای‌کاش فاضلی برای روز مبادا مدیر فنی یا مشاوری از جنس باشگاه نساجی برای خود انتخاب می‌کرد. آرزوی موفقیت داریم برای فاضلی و هرگونه کمکی که نیاز داشته باشد بدون هیچ چشمداشتی به او خواهیم کرد. صد در صد از او حمایت می‌کنیم و انتظار داریم که فاضلی با بزرگان فوتبال این شهر و استان تعامل داشته باشد. فاضلی نباید به حواشی توجه کند، از دوره خودم که سرمربی این تیم بودم و برای مربی‌های بعد از من هم پاپوش درست کردند و سنگ انداختند. این مسائل در فوتبال طبیعی است. فقط تلاش و تلاش است که می‌تواند توانایی‌های فاضلی را به اثبات برساند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا