ورزشی

جلسه بارسلونا با ستاره ها؛ فعلا بدون توافق

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1718714/42

زمان: 11:24  
1399/08/22

بازدید: 6,617

بارسلونا پس از پایان مذاکره طولانی نتوانست با بازیکنان در مورد کاهش حقوق به توافق برسد.

به گزارش “آلانه”، مشکلات مالی اخیر برای باشگاه های بزرگ هنوز حل نشده و بلوگرانا نیز یکی از تیم هایی بود که خسارات جبران ناپذیری در ماه های اخیر متحمل شده است. شیوع ویروس کرونا باعث کاهش درآمد بیش از 300 میلیون یورویی بارسلونا شده و این باشگاه نیاز به تعدیل دستمزد 191 میلیون یورویی دارد.

 

اخبار حاکی از آن است که مدیران بارسلونا می خواهد دستمزد بازیکنان پردرآمد خود از جمله لیونل مسی را سقف 30 درصد کاهش دهد. بارسلونا در تابستان امسال چند بازیکن با دستمزد بالای خود از جمله آرتورو ویدال، لوییس سوارز و ایوان راکیتیچ را به فروش رساند تا بخشی از مشکلات خود را حل کند.

 

 

در بیانیه منتشر شده توسط باشگاه آمده است: “امروز 11 نوامبر پس از چندین روز جلسات پرفشار، طرفین بدون توافق قطعی مذاکرات را به پایان رساندند. ما در شرایطی قرار داریم که تصمیم گیری برای کاهش مشکلات مالی ناشی از بیماری کرونا در اختیار هیئت مدیره است. از نظر مالی دز فصل جدید با کسری 300 میلیون یورویی روبرو بوده و باید تعدیل حقوق 191 میلیون یورویی انجام شود.

 

روند مذاکرات موید تمایل طرفین برای تفاهم بوده، از جمله روند پرداخت دستمزدها که باید در کوتاه مدت به تعویق بیفتد. ما بر مواردی غلبه کردیم که در گذشته غیرقابل انجام بودند. طرفین توافق کرده اند که تا 23 نوامبر به یکدیگر فرصت دهند تا در مورد قبول پیشنهادات روی میز تصمیم بگیرند.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا