ورزشی

جدایی مدافع آلمانی از بایرن مونیخ قطعی شد

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1718741/42

زمان: 13:41  
1399/08/22

بازدید: 9,982

به نظر می رسد دوران حضور ژروم بواتنگ در ترکیب بایرن مونیخ رو به پایان است.

به گزارش “آلانه”، علیرغم اینکه به نظر می رسد داوید آلابا با بایرن مونیخ به توافق نرسیده و احتمال جدایی او روز به روز در حال حال افزایش است، بایرن مونیخ تمایلی به حفظ دیگر مدافع خود نیز ندارد و طبق ادعای نشریه بیلد، ژروم بواتنگ در پایان این فصل این باشگاه را ترک خواهد کرد. بایرن قصد دارد برای خرید داویوت اوپامکانو، مدافع قدرتمند لایپزیش به عنوان جانشین بواتنگ اقدام کند.

 

 

باشگاه بایرن مونیخ تصمیم گرفته پیشنهاد قرارداد جدیدی به ژروم بواتنگ ارائه نکند و بدین ترتیب باید جدایی این مدافع آلمانی و باتجربه از جمع باواریایی ها قطعی دانست. قرارداد این بازیکن تابستان سال آینده به پایان می رسد و او می تواند به صورت رایگان و بعد از سالها حضور در ترکیب بایرن مونیخ از این تیم جدا شود.

 

به نظر می رسد ژروم بواتنگ انتظار چنین حرکتی را از سوی مدیران باشگاه آلمانی نداشته و از این تصمیم ناامید شده است. از همین حالا گمانه زنی ها در مورد مقصد بعدی بواتنگ آغاز شده و به نظر می رسد لیگ برتر اتگلیس مقصد بعدی او باشد. باشگاه های لندنی مانند آرسنال، تاتنهام و چلسی وضعیت بواتنگ را زیر نظر دارند و با توجه به رایگان بودن او در تابستان پیش رو، می توانند برای خرید این مدافع باتجربه و آلمانی اقدام کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا