ورزشی

تعلل بارسلونا برای ستاره هلندی؛ ورود رقبای جدید

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1718818/42

زمان: 20:03  
1399/08/22

بازدید: 10,720

کار بارسلونا برای جذب ممفیس دیپای، مهاجم هلندی لیون دشوارتر از گذشته است.

به گزارش “آلانه”، بارسلونا در تابستان علیرغم مذاکرات فرسایشی و طاقت فرسا موفق به جذب ممفیس دیپای  نشد و حالا نشریه اسپورت در گزارشی مدعی شد شاید این تعلل کار دست باشگاه اسپانیایی بدهد. حالا یوونتوس و رم نیز از جمله باشگاه های علاقمند به جذب ممفیس دیپای، مهاجم هلندی لیون و هدف بارسلونا هستند.

 

 

قرارداد این بازیکن تابستان سال آینده با لیون به اتمام می رسد و بارسلونا مدت هات برای خرید او اقدام کرده است. مذاکرت بلوگرانا و لیون برای انتقال ممفیس دیپای در تابستان به نوکمپ به نتیجه نرسید و اخبار حاکی از آن بود که این انتقال در فصل زمستان نهایی می شود. البته ژان میشل اولاس، رئیس لیون اخیرا مدعی شد اجازه نمی دهد ملی پوش هلندی در ژانویه از این تیم جدا شود.

 

با مصدومیت اخیر و شدید آنسو فاتی و دوری چهار ماهه او از میادین، بارسا در ماه ژانویه به دنبال راهی برای نهایی کردن این انتقال خواهد بود، اما این بار یوونتوس نیز رقیب بلوگراناست و از رم نیز به عنوان یکی از مشتری های دیپای نام برده شده است. البته بارسلونا امیدوار است رابطه خوب ممفیس دیپای با رونالد کومان باعث انتقال او به نوکمپ شود. این دو مدت ها در اردوی تیم ملی هلند با یکدیگر همکاری داشتند و حالا کومان از ممفیس دیپای به عنوان اولین گزینه مورد نظر خود برای تقویت خط حمله نام برده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا