علمی

بهترین راه افزایش فالوور و لایک

پنل اس ام اس هیرو
راه افزایش فالوور و لایک در اینستاگرام,خرید لایک,خرید فالوور

راه افزایش فالوور و لایک در اینستاگرام

 

خرید لایک و خرید فالوور، دو راه موثر برای افزایش تعامل بازدیدکنندگان با پیج اینستاگرام است که در کمترین زمان می‌تواند کسب و کار مجازی شما را رونق و گسترش بدهد. آسان فالوور فرصت طلایی بازاریابی گسترده و همه‌گیر در اینستاگرام با خرید فالوور را نباید از دست داد. در دنیایی که هزاران کسب و کار اینترنتی در اینستاگرام فعالیت می‌کنند، buzzoid رشد چندبرابری کسب و کارها از آنِ مجموعه‌هایی است که با خرید فالوور واقعی، ارزش و اعتبار کار خود را افزایش می‌دهند. در صورتی که تابه‌حال به خرید فالوور فکر نکرده بودید و اهمیت نمی‌دادید، به طور قطع می‌توان گفت که فرصت‌های بزرگی را از دست داده‌اید!

 

پس از خرید فالوور، نرخ تعامل پیج افزایش می‌یابد. زمانی که نرخ تعامل پیج افزایش پیدا کند، میزان فروش محصولات یک کسب و کار هم افزایش پیدا خواهد کرد. در صورتی که بخواهید به طور عادی به جذب فالوور واقعی بپردازید، بازگشت سرمایه شما در مدت زمان بیشتری انجام خواهد شد. این را هم باید یادآور شویم که خرید فالوور واقعی در صورتی برای کسب و کار شما ایده‌آل خواهد بود که محتوای ارزشمند و باکیفیتی هم تولید کنید. محتوای تصویری و محتوای متنی در کنار خرید فالوور می‌تواند ارزش برند شما را در اینستاگرام بالا ببرد. تا اینجا سعی کردیم تا مزایای برجسته‌ی خرید فالوور در اینستاگرام را به طور خلاصه توضیح دهیم. در ادامه به شرح کامل و جامع مزیت‌های خرید لایک و خرید فالوور واقعی می‌پردازیم.

 

با خرید فالوور واقعی اینستاگرام چگونه می‌توانیم رشد کنیم؟

 

راه افزایش فالوور و لایک در اینستاگرام,خرید لایک,خرید فالوور

راه افزایش فالوور در اینستاگرام

 

خرید فالوور در اینستاگرام به ماهیت و رویکرد این اپلیکشن مربوط می‌شود. اگر اپلیکیشن اینستاگرام را باز کنید، با اعداد و ارقامی روبه‌رو خواهید شد که نشان‌دهنده‌ی سه پارامتر کلی هستند. تعداد فالوورهای شما، تعداد پیج‌هایی که فالو می‌کنید و تعداد پست‌هایی که در پیج خود به اشتراک گذاشته‌اید.

 

خرید فالوور باعث افزایش تعداد فالوورهای پیج‌تان خواهد شد. در صورتی که خرید لایک، تنها بر روی تعداد لایک‌های یک یا چندین پست تاثیر مستقیم دارد. آمارها نشان داده که هر چه تعداد فالوورهای یک صفحه در اینستاگرام بیشتر باشد، ربات‌های اینستاگرام توجه بیشتری به آن صفحه دارند و مدام پست‌های آن صفحه را در اکسپلور نشان خواهند داد. به همین دلیل است که ارزش خرید فالوور واقعی اینستاگرام چیزی بیشتر از مبلغی است که می‌پردازید و هزینه می‌کنید.  

 

اینستاگرام جزو اپلیکیشن‌هایی است که در کشورمان هنوز فیلتر نشده است و خیلی از کسب و کارها می‌توانند از طریق به اشتراک گذاشتن عکس‌های خود به­همراه متن و نوشته به معرفی محصولات خود بپردازند. جذب فالوور در اینستاگرام می‌تواند تا حد زیادی زمان‌بَر باشد و فرآیند فروش محصولات چندان چنگی به دل نزند. اگر فالوورهای واقعی زیادی داشته باشید، نمایش پست‌های شما افزایش می‌یابد و افراد بیشتری می‌توانند محصولات شما را مشاهده کنند و در نهایت، روند صعودی فروش محصولات شما شکل خواهد گرفت.

 

اثرات مثبتی که خرید فالوور واقعی از خود برجای می‌گذارد!

همه‌ی فعالان در محیط اینستاگرام به خوبی می‌دانند که خرید فالوور واقعی اینستاگرام می‌تواند روند صعودی رشد پیج را افزایش بدهد. دلایل متعددی برای خرید فالوور وجود دارد که هم‌اکنون به توصیف و بررسی هر کدام می‌پردازیم.

 

جذابیت پیج شما بیشتر و بیشتر می‌شود

همان اعداد و ارقامی که در صفحات اینستاگرام درج شده‌اند، تمامی جذابیت‌های پیج‌های اینستاگرامی‌اند. خرید فالوور که یک راه مستقیم و بی‌دردسر برای افزایش این اعداد و ارقام است، جذابیت پیج شما را افزایش می‌دهد. به طوری که با دیده شدن پست‌های شما در اکسپلور اینستاگرام، کاربران فورا پیج شما را فالو می‎کنند.

 

بیایید یک بار به طور دقیق، این فرآیند را بررسی کنیم. کاربری که برای نخستین بار، پیج شما را در اکسپلور اینستاگرام مشاهده می‌کند، با کلیک بر روی نمایه پست به صفحه اصلی پیج شما انتقال پیدا می‌کند. پس از انتقال به صفحه‌ی اصلی پیج شما با مشاهده اعداد و ارقام بزرگ متوجه می‌شود که چقدر جذاب هستید و کاربران فورا تصمیم می‌گیرند که شما را دنبال کنند. دلیل اصلی که کاربران با مشاهده‌ی اعداد و ارقام بزرگ، شما را دنبال می‌کنند، به ساختار پیچیده‌ی ذهن و روان انسان‌ها مربوط می‌شود. انسان‌ها همواره دوست دارند محتواهایی را مشاهده کنند که جذاب هستند و طرفداران زیادی دارند.

 

با خرید فالوور واقعی، تعداد کل فالوورهای شما رشد می‌کند

برجسته شدن در فضای اینستاگرام زمانی ممکن است که فالوورهای بیشتری نسبت به سایر رقبای خود داشته باشید. خرید فالوور یک راه کاربردی است که به شما کمک می‌کند تا فالوورهای بیشتری نسبت به رقبای خود داشته باشید.

 

اکنون ممکن است بگویید که چگونه با خرید فالوور ممکن است پیج شما نسبت به رقیب‌های خودتان، رشد بیشتری داشته باشد و بیشتر دیده شود. در پاسخ به شما باید بگوییم که خرید فالوور واقعی باعث می‌شود که مشتریان جدیدتان به شما اعتماد کنند و بلافاصله بعد از مشاهده پیج‌تان، شما را فالو کنند. به همین ترتیب، می‌توان گفت که خرید فالوور واقعی موجب رشد ارگانیک پیج شما می‌شود.

 

روند فروش محصولات شما به صورت صعودی خواهد بود

 

راه افزایش فالوور و لایک در اینستاگرام,خرید لایک,خرید فالوور

بهترین راه افزایش فالوور و لایک

 

خرید فالوور تا جایی اهمیت دارد که پس از خریداری فالوور، روند فروش محصولات شما به طور چشم‌گیری افزایش می‌یابد. این دقیقا همان هدفی است که تمامی کسب و کارهای اینترنتی از فعالیت خود در اینستاگرام مد نظر دارند. خرید فالوور واقعی از نظر اقتصادی مقرون‌به‌صرفه است و شما می‌توانید در ازای پرداخت مناسب‌ترین هزینه، تعداد محصولات فروخته شده‌ی خودتان را افزایش بدهید.

 

در زمان کمتری، بازگشت سرمایه‌ی شما اتفاق خواهد افتاد

بازگشت سرمایه برای مالکان و صاحبان کسب و کارها همواره مطرح است و آن‌ها تمایل دارند تا بازگشت سرمایه‌شان در زمان کمتری انجام شود تا بتوانند محصولات متنوع‌تری را تهیه کنند و در پیج خودشان به فروش برسانند. با خرید فالوور واقعی، زمان مورد نیاز برای باز گشت سرمایه‌ی مالکان یک کسب و کار در اینستاگرام بسیار کمتر است. این درحالی است که در زمان و شرایط فعلی، حداکثر زمان مورد نیاز برای بازگشت سرمایه، 1 الی 5 سال می‌باشد.  با روند صعودی تورمی که در شرایط اقتصادی بازار وجود دارد، احتمال تامین کالا به مراتب در حال افت است و روند نزولی دارد. با صرف مناسب‌ترین هزینه برای خرید فالوور واقعی می‌توانید سرمایه‌ی خود را دوباره بدست آورید و پله‌های ترقی را طی کنید.

 

تعداد لایک پست‌های شما افزایش می‌یابد

خرید فالوور به معنای حقیقی، افزایش تعداد لایک‌ پست‌های شما را به همراه دارد. زمانی که شما تعداد زیادی فالوور واقعی دارید، مخاطبان‌تان همواره به دنبال محصولات جدید شما هستند. اگر هم‌اکنون میانگین تعداد لایک‌ پست‌های خودتان را بدست آورید و پس از خرید فالوور واقعی، این میانگین را دوباره حساب کنید؛ به طور کامل متوجه خواهید شد که این موضوع حقیقت دارد. پس از اینکه پست‌های‌تان لایک بیشتری داشتند، با خیال راحت می‌توانید پیج خودتان را تبلیغ کنید و تعداد زیادی فالوور جدید، جذب پیج‌تان نمایید.

 

افزایش مشتریان بالقوه از نتایج خرید فالوور واقعی است

خرید فالوور حتی بر روی تعداد مشتریان بالقوه شما هم تاثیرگذار است. زمانی که مشتریان قدیمی شما متوجه می‌شوند که تعدادی فالوور جدید به پیج شما اضافه شده، این تفکر را خواهند داشت که شما همواره به دنبال ارتقاء کسب و کار خود هستید و به آن‌ها اهمیت می‌دهید. غیر از این، زمانی که فالوور واقعی خریداری می‌کنید، حجم زیادی از ترافیک روزانه اینستاگرام را از آن پیج خودتان می‌کنید. با افزایش ترافیک روزانه پیج‌تان، به ترتیب مشتریان جدید به مشتریان بالقوه شما تبدیل خواهند شد.

 

خرید فالوور واقعی یا خرید لایک؟

 

راه افزایش فالوور و لایک در اینستاگرام,خرید لایک,خرید فالوور

خرید فالوور واقعی

 

خیلی سخت است اگر خواسته باشیم بگوییم که همواره خرید فالوور واقعی بهتر است یا خرید لایک. هر پیج اینستاگرامی بسته به حوزه‌ی فعالیت خود، نیازهای متفاوتی دارد. پیج‌های اینستاگرامی که در حوزه‌ی تبلیغات و برندینگ فعالیت می‌کنند، به فالوورهای واقعی نیاز دارند تا دیده بشوند و نسبت به رقبای خود برتری داشته باشند. در مقابل، پیج‌هایی که در حوزه‌ی فروش محصولات و کالاهای فیزیکی فعالیت هستند و فالوورهای زیادی دارند، بهتر است از پکیج‌های خرید لایک استفاده کنند. این را هم در نظر داشته باشید که خریداری هر دو پکیج در بازه‌های زمانی منظم می‌تواند اثرات بسیار بیشتری داشته باشد. حداقل و حداکثر بازه زمانی که این روند بهتر است ادامه داشته باشد به ترتیب عبارتند از 6 ماه تا 2 سال پیاپی.  

 

تله‌ای که نباید به هنگام خرید فالوور و خرید لایک در آن به دام بیافتید!

مزایای خرید فالوور بر هیچ کسی پوشیده نیست و نمی‌توان گفت که خرید فالوور واقعی اثرات مثبتی ندارد. آنچه که باعث می‌شود تا اثرات مثبت خرید فالوور واقعی بیشتر شود، نحوه خرید پکیج‌های فالوور است. اگر برای نخستین بار است که می‌خواهید از پکیج‌های خرید فالوور استفاده کنید، باید بدانید که خرید یک­جای تعداد زیادی فالوور در یک روز، اصلا مناسب نیست. زیرا اینستاگرام با الگوریتم‌هایی که دارد، به راحتی تشخیص خواهد داد که شما در یک روز توانسته‌اید که فالوورهای خود را افزایش بدهید. پیج‌هایی که بن می‌شوند، در اثر همین اشتباه در حین خرید فالوور به این حالت در می‌آیند.

 

بیایید یک بار دیگر مرور کنیم و بگوییم که: دقیقا هدف ما از خرید فالوور یا خرید لایک چیست؟ هدف نهایی ما از خرید فالوور و لایک این است که روند فروش خود را افزایش بدهیم و در کمترین زمان به سرمایه‌ی خود دست پیدا کنیم. حال برای دستیابی به این موضوع باید طبق الگوریتم‌ها یا همان قوانین اینستاگرام پیش برویم. اینستاگرام به پیج‌های بیزینس و تجاری نگاهی ویژه و خاص دارد.

 

به طوری که اگر یک پیج در یک روز، 10 برابر فالوورهای فعلی خود جذب فالوور داشته باشد، با دسترسی که به اکانت شما دارد، آن پیج را تا مدت زیادی مسدود می‌کند و به همین راحتی‌ها قادر نخواهید بود تا دوباره به اکانت خود دست پیدا کنید. تنها راه برای حفظ روند صعودی فروش محصولات در اینستاگرام، خرید متوالی پکیج‌های فالوور و لایک است. در غیر این صورت، نمی‌توانید انتظار داشته باشید که کسب و کار شما به این زودی­ها پیشرفت کند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا