ورزشی

برزیل بدون نیمار هم قدرتمند است

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1718717/42

زمان: 11:53  
1399/08/22

بازدید: 4,106

گابریل ژسوس:

گابریل ژسوس تیم ملی برزیل را بدون نیمار نیز تیمی قدرتمند توصیف کرد.

به گزارش “آلانه”، برزیل سال گذشته تقریبا در رقابت های کوپا آمه ریکا نیمار را در اختیار نداشت و به عنوان قهرمانی نیز دست یافت. حالا گابریل ژسوس ضمن تمجید از ارزش های گرانقیمت ترین بازیکن تاریخ فوتبال، مدعی شد در روزهای غیبت نیمار مسئولیت او بین دیگر بازیکنان تقسیم خواهد شد.

 

گابریل ژسوس گفت: “بدیهی است که ما در مورد اهمیت نیمار در رده باشگاهی و تیم ملی برزیل و دستاوردهای او صحبت می کنیم و من خودم یکی از هواداران پر و پا قرص نیمار هستم. اما وقتی صحبت از تیم ملی می شود، همه باید مسئولیت را تقسیم کنند و این فقط به عهده او نیست.

 

 

همه به یک دلیل اینجا هستند. با نیمار، ما به پیروزی نزدیکتر بودیم، اما سلسائو نشان داد که می تواند بدون نیمار نیز بازی کند. ما همیشه می خواهیم او در ترکیب بوده و به گلزنی و ارسال پاس گل مشغول باشد، اما اگر او نتواند بازی کند، این مسئولیت باید علیرغم اهمیت نیمار تقسیم شود. هر بازیکنی اینجا حضور دارد از کیفیت لازم برای فراهم ساختن پیروزی برزیل برخوردار است.

 

علیرغم جوانی من در ترکیب برزیل سابقه قابل توجهی داشته و خوشحالم پیراهنی را که همیشه آرزو داشتم را می پوشم. هرگاه نوبت اعلام لیست بازیکنان می رسد شرایط برایم مثل همیشه خوشحال کننده است. من لیست را نگاه کرده، نام خود را می شنوم و احساساتی می شوم. من همیشه می خواهم در اردوی برزیل حضور داشته و کمک کنم و این بار نیز با 100% تمرکز قادر به کمک خواهم بود.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا