ورزشی

با بستن بازوبند آرسنال عوض شدم

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، درخشش فوق العاده در دو سال اخیر و تمدید قرارداد در تابستان امسال باعث اعطای بازوبند کاپیتانی آرسنال به پیر آمریک اوبامیانگ، ستاره گابنی و ارزشمند توپچی ها شده است. حالا اوبامیانگ در مصاحبه ای فاش کرد اخیرا نسبت به گذشته تبدیل به بازیکنی مسئولیت پذیرتر شده است.

 

پیر آمریک اوبامیانگ گفت: “بله، من فکر می کنم تغییر کرده ام، زیرا شما مسئولیت زیادی را احساس می کنید و من سعی می کنم در هر مسابقه ای با تمام توان در میدان حاضر شوم. نمی دانم، اما شاید در گذشته نگرانی و استرس کمتری در برخی بازی ها داشتم، اما حالا دیگر اینگونه نیستم.

 

 

اکنون من فقط روی هر دیداری تمرکز کرده و سعی می کنم بهترین عملکردم را ارائه دهم. حتی اگر نیمکت نشین باشم، سعی می کنم فریاد زده و به هم تیمی هایم کمک کنم، بنابراین بله، فکر می کنم بستن بازوبند باعث ایجاد تغییر در من شده است.

 

من فکر می کنم این واقعا مهم است زیرا گاهی اوقات ممکن است روزهای بدی داشته و روحیه خوبی نداشته باشید، بنابراین باید سعی کنید شرایط را به سمت مثبت سوق دهید. حالا در موقعیتی قرار دارم که باید به دیگران روحیه داده و آنها را از سر جای شان بلند کنم و این وظیفه من است.

 

می توانم بگویم که این وظیفه من است، اما این کار را به طور طبیعی انجام می دهم. زیرا بچه ها در سالن بدنسازی منتظر بوده و می گویند که اگر تو بیای، همه می آیند. من نیز قبول کرده و بنابراین حالا من اولین کسی هستم که به باشگاه می روم.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا