ورزشی

باژوویچ: قبول ندارم که مقابل ایران ضعیف بودیم

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1718853/47

زمان: 23:33  
1399/08/22

بازدید: 18,024

این بازی برای ایران مناسبتر بود

سرمربی تیم ملی بوسنی می‌گوید که این دیدار برای ایران نتایج مثبتی داشته است.

به گزارش آلانه، دوشان باژوویچ سرمربی تیم ملی بوسنی پس از بازی با ایران در نشست خبری حضور یافت و در خصوص این دیدار گفت: هر بازی برای تیم ملی مهم است و باخت در آن بسیار دردناک. با این نمایش و این نتیجه چیز خاصی به ما نرسید. سعی کردم به هر بازیکنی که می‌توانم فرصت بدهم. هر سه موقعیت را بازیکنان ما در نیمه اول ایجاد کردند و چند شوت به دروازه ایران داشتیم که با واکنش خوب دروازه بانشان مواجه شد اما نتوانستیم استفاده‌ کنیم.

 

وی در خصوص نمایش تیم ایران نیز عنوان کرد فکر می‌کنم این بازی برای ایران مناسب تر بود. ما نمی‌خواهیم کسی را دست کم بگیریم. بازی با هر تیمی یک چیز خوب و یک چیز بد به ما می‌دهد.

 

باژوویچ در واکنش به خبرنگاری که در خصوص نمایش این تیم در نیمه اول پرسید توضیح داد: من قبول ندارم گه در نیمه اول خیلی ضعیف بودیم. در نیمه دوم نمایش بهتری داشتیم. موقعیت هایی را در مقابل دروازه ایران به وجود آوردیم. از کناره ها تلاش هایی را انجام دادیم اما به نتیجه نرسید. من بازی را از کنار زمین تماشا کردم. نمی‌توانم بگویم که بازیکنان ایران کیفیت خیلی پایین یا خیلی بالایی داشتند اما به هر حال آن ها برنده شدند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا