ورزشی

اسکوچیچ: بازی‌های ما دوستانه نیست!

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، دراگان اسکوچیچ پس از برتری ۲ بر صفر تیم ملی ایران مقابل بوسنی عنوان کرد: حضور در بوسنی یک سفر خوب برای من بود چراکه نزدیک خانه‌ام است. مدت زیادی بود به بوسنی نیامدم. از بازی راضی هستم ولی ما می‌توانستیم در نیمه اول همه چیز را حل کنیم و چندین موقعیت داشتیم.

 

او ادامه داد: فکر می‌کنم محک خوبی برای ما بود. از عملکرد تیم در نیمه اول رضایت داشتم چون همانطور که من می‌خواستم، بازی کردند. در نیمه اول فشار زیادی روی تیم حریف ایجاد کردیم و دو، سه شانس خوب داشتیم و فکر می‌کنم مستحق این برد بودیم.

 

سرمربی تیم ملی ایران اضافه کرد: بازی‌های تدارکاتی مثل دیدار با بوسنی به ما کمک می‌کند تا تیم از نظر ذهنی شفاف‌تر شود و بتوانیم برای مسابقات مقدماتی جام جهانی بهتر کار کنیم.

 

اسکوچیچ تصریح کرد: در نیمه دوم کمی از لحاظ سیستمی بهم ریختیم چون می‌خواستم به چند بازیکن دیگر شانس بدهم تا در شرایط مسابقه قرار بگیرند، اما در مجموع از این مسابقه خیلی رضایت دارم و حتی امیدوار هستم از این هم بهتر باشیم.

 

او یادآور شد: ما می‌توانستیم کمی اقتصادی‌تر نتیجه بگیریم. در نیمه دوم، بازی به دلیل تغییرات موقعیت کمتری داشت چراکه من به برخی از بازیکنان فرصت دادم.

 

سرمربی تیم ملی ایران تاکید کرد: ایران کشوری ۸۰ میلیون نفری است و برای پیروزی باید همیشه به حداکثر توان خود برسیم. هیچ بازی دوستانه‌ای برای تیم ملی وجود ندارد. ما می‌خواستیم با وجود دوستانه بودن مسابقه، برنده شویم.

 

اسکوچیچ با اشاره به شرایط بوسنی در لیگ ملت‌های اروپا گفت: فکر می‌کنم بوسنی و هرزگوین نبرد پایاپایی با هلند و ایتالیا داشته باشد چون تیم خیلی خوبی است و از این تیم با کیفیت، بازیکنان زیادی در مسابقه امروز حضور داشتند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا