ورزشی

کسی که بیش از همه کومان را در بارسا شگفت زده کرد

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1718633/29

زمان: 18:02  
1399/08/21

بازدید: 9,031

رونالد کومان سرمربی هلندی بارسا می گوید که بیش از همه تحت تاثیر پدری گونزالس قرار گرفته است.

به گزارش “آلانه”، پدری گونزالس زمستان گذشته بود که از لاس پالماس به بارسلونا پیوست. او نیم فصل دوم را برای تیمش بازی کرد و از تابستان به بارسا ملحق شد. پدری وقتی 16 ساله بود، نخستین بازی خود برای لاس پالماس در دسته دوم اسپانیا را تجربه کرد و همانجا بود که مسئولان رئال و بارسا را متوجه خود کرد ولی در نهایت بارسا حاضر شد 5 میلیون یورو برای او پرداخت کند و رئال چنین ریسکی را قبول نکرد.

 

 

 

 

پدری از اولین تمریناتش با بارسا رونالد کومان را شیفته خود کرد و با شروع فصل تبدیل به بازیکن اغلب ثابت آبی اناری ها شده است. پس از نمایش نه چندان خوب در بازی برابر رئال مادرید، او در تورین مقابل یوونتوس اعاده حیثیت کرد و دیگر از ترکیب ثابت بارسا خارج نشده است. پدری دو هفته دیگر 18 ساله خواهد شد.

 

 

 

 

کومان در مصاحبه با موندودپورتیوو و در مورد پدری گفت:« بله؛ می دانستم باشگاه او را زمستان گذشته از لاس پالماس جذب کرده و تنها 17 سال دارد اما در همان روزهای نخستین تمرینات پیش فصل مرا شگفت زده کرد. او بیش از هر کسی مرا تحت تاثیر قرار داده است. 

من فیلم بازی هایش را هم دیده بودم ولی راستش را بخواهید اصلا انتظار نداشتم چنین کیفیتی داشته باشد. کسی تصور نمی کرد پدری به سرعت اینقدر پیشرفت کند. در 17 سالگی بازی و تمرین کنار ستاره های بزرگ دنیا اعتماد به نفس خیلی بالایی می خواهد که پدری دارد. او با این بازی ها و عملکردی که داشته، همه را خوشحال کرده است.»

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا