ورزشی

کارواخال: تا پای جان از زیدان دفاع می کنیم

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، دنی کارواخال چندین هفته است که مصدوم شده و قادر به همراهی رئال مادرید نیست. از بخت بد، جانشین او آلوارو اودریوسولا هم بلافاصله مصدوم شد. به جای این دو، لوکاس واسکز است که در بازی های گذشته به عنوان دفاع راست به میدان رفته و البته بد هم کار نکرده است.

رئال مادرید فصل جاری 11 بازی انجام داده و تنها در شش بازی پیروز شده است. به خصوص شکست 4-1 اخیر در زمین والنسیا انتقادات از تیم تحت هدایت زین الدین زیدان و شخص سرمربی را بیش از پیش افزایش داده است.

برخی رسانه ها از احتمال برکناری زیدان نیز خبر داده اند ولی دنی کارواخال می گوید که رختکن رئال و تمام ارکان باشگاه حامی زیدان هستند.

 

 

Dani Carvajal explique l'apport de Zidane au Real Madrid | 90min

 

 

کارواخال به مارکا گفت:« ما تا پای جان از زیدان دفاع می کنیم. من، هم تیمی هایم و تمام باشگاه پشت زیدان و فلسفه او هستیم. ما همه با هم در یک مسیر هستیم و در تمام سال هایی که زیدان مربی ما بوده نیز شرایط چنین بوده است.»

 

 

 

 

کارواخال ادامه داد:« هر کسی که در رئال بوده، به این فشارها عادت دارد. این انتقادات در موفق ترین باشگاه تاریخ فوتبال طبیعی است. در رئال می توان اینتر را شکست داد و سپس به والنسیا باخت و زیر فشار انتقادات قرار گرفت. در رئال از این بالا و پایین ها طبیعی است.

برابر والنسیا شب خوب ما نبود. برخی مواقع نمی توان در هر بازی پیروز شد و به نظر می رسد در بحران قرار داریم. در نهایت یک بازیکن رئال باید به این فراز و نشیب ها و انتقادات عادت داشته باشد.»

 

کارواخال در پایان گفت:« ما رئال مادرید هستیم، تیم خیلی خوبی هم داریم و کسی به ما تردید نکند چرا که برای همه جام ها خواهیم جنگید و ماه مارس خواهید دید که در تمام رقابت ها زنده و صاحب شانس قهرمانی هستیم.»

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا