ورزشی

پل پوگبا اصلاً در حد جرارد و لمپارد نیست

کد خبر: 1718570/50

زمان: 12:40  
1399/08/21

بازدید: 5,604

جیمی کاراگر

جیمی کاراگر با انتقاد از پل پوگبا از او به عنوان بازیکنی بی انضباط یاد کرده و به یونایتد توصیه کرد ستاره فرانسوی را بفروشد.

به گزارش “آلانه”، جیمی کاراگر ستاره سابق لیورپول و کارشناس فوتبال انگلیس با انتقاد از پل پوگبا ستاره فرانسوی منچستریونایتد گفت او با بزرگانی مثل استیون جرارد، فرانک لمپارد و یحیی توره قابل مقایسه نیست و یونایتد باید دست از سرمایه گذاری روی چنین بازیکن بی انضباطی بردارد و او را به فروش برساند.

 

 

پل پوگبای 27ساله در ماه های اخیر نتوانسته عملکرد باثباتی داشته باشد و در این مدت با مصدومیت و همچنین با ویروس کرونا دست به گریبان بوده است. پوگبا در دو بازی اخیر یونایتد مقابل باشاک شهیر و اورتون بازی را از روی نیمکت آغاز کرده و به عنوان ذخیره وارد زمین شده است.

 

جیمی کاراگر در گفتگو با تاک‌اسپورت درباره پوگبا گفت: ” من اگر یونایتد بودم او را وارد ارنج تیم می‌کردم؟ نه، نمی کردم. او اسم بزرگی دارد و مبلغ هنگفتی صرف خریدش شده ولی به نظر من پوگبا بازیکن بزرگی نیست”.

 

 

کاراگر در ادامه صحبتهایش گفت: ” مردم می‌گویند پوگبا فاتح جام جهانی شده و من این را می‌فهمم. وقتی پوگبا به یونایتد آمد من فکر می‌کردم شاید بتواند تاثیری مشابه جرارد در لیورپول، لمپارد در چلسی یا یحیی توره در سیتی داشته باشد. بازیکنانی که تیم شان را به جام رساندند. ولی این اتفاق برای او در یونایتد نیفتاد و به نظرم وقت آن است که یونایتد او را به فروش برساند”.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا