ورزشی

نورشرق: هنوز در مورد مظاهری تصمیمی نگرفته ایم

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1718614/56

زمان: 16:44  
1399/08/21

بازدید: 7,248

ماشین سازی از استقلال و مرادی شکایت کرده است

رئیس کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال اعلام کرد که امروز پرونده شکایت ماشین سازی از مرادی و استقلال رسیدگی شده است

به گزارش “آلانه”، در حالی که در خبرها عنوان شده بود رأی کمیته تعیین وضعیت به سود رشید مظاهری و باشگاه استقلال صادر شده است، اما رئیس کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال با تکذیب این ادعا اعلام کرد که این کمیته هنوز تصمیم قطعی را در این خصوص نگرفته است.

 

جمشید نورشرق رئیس کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال در خصوص ادعای سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال درخصوص صادر شدن رأی به سود رشید مظاهری گفت: تاکنون از سوی کمیته تعیین وضعیت رأی در این زمینه صادر و ابلاغ نشده است. البته به طور کامل به پرونده رسیدگی شده، بنابراین بعد از صدور رای ابلاغ خواهد شد. ممکن است منظور آقای مددی رأی کمیته انضباطی بوده که آن رأی صادر و ابلاغ شده است.

 

وی در مورد اینکه چه زمانی رأی نهایی درخصوص پرونده مظاهری و تراکتور صادر خواهد شد گفت: فکر میکنم حداکثر ظرف هفته آینده تصمیم نهایی خود را بگیریم. فقط پرونده به طور کامل و مفصل بررسی شده است. واقعا نمی توان تعیین کرد چه روزی رأی نهایی صادر می شود. مشورت نهایی را در کمیته تعیین وضعیت انجام خواهیم داد. سپس تصمیم نهایی را از طریق دبیرکل فدراسیون ابلاغ خواهیم کرد.
نورشرق درمورد امکان مغایرت رأی کمیته تعیین وضعیت با رأی کمیته انضباطی توضیح داد: چون حوزه صلاحیت ها متفاوت است، اصولا مغایرتی وجود نخواهد داشت. آنها در یک زمینه ای تصمیم گیری می کنند و حوزه تصمیم گیری ما زمینه دیگری است.

 

وی با بیان اینکه امروز جلسه رسیدگی به پرونده شکایت ماشین سازی از استقلال و مرادی برگزار شده است گفت: در این فصل پرونده های شکایت بابت فسخ غیر موجه بسیار بیشتر از فصل قبل بود. همکاران ما با شدت و دقت بیشتری بتوانیم تصمیم گیری کنیم. امروز رسیدگی به پرونده شکایت باشگاه ماشین سازی از بابک مرادی و باشگاه استقلال را شروع کردیم.

نورشرق در پایان در مورد پرونده رضا شکاری و شکایت باشگاه تراکتور نیز توضیح داد: آن پرونده در مراحل مقدماتی است. چرا که شکایت آن تازه مطرح شده است و در حال رسیدگی به آن هستیم.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا