ورزشی

فقط به دنبال کسب پیروزی مقابل ایران هستیم

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، تیم ملی ایران فردا در دیداری دوستانه به مصاف بوسنی و هرزگوین خواهد رفت تا برای رقابت های مقدماتی جام جهانی به مرز آمادگی برسد. اسلاون موسی، دستیار دوسان باژوویچ در نشست خبری پیش از این دیدار حاضر و مدعی شد قبل از دو دیدار مقابل هلند و ایتالیا، تمرکز آنها معطوف به مسابقه با ایران خواهد بود.

 

 

اسلاون موسی گفت: “مطمئنا نتیجه برای ما مهم است، ما تلاش می کنیم بهترین ترکیب ممکن را راهی میدان کرده و برای پیروزی تلاش کنیم. اگرچه این دیدار دوستانه و تدارکاتی است، اما هدف ما پیروز شدن خواهد بود. ما همچنین می خواهیم به بازیکنانی که کمتر بازی کرده و برای اولین بار اینجا هستند میدان دهیم. مهم نیست فردا چه کسی بازی کند، هدف ما پیروزی در این بازی است. ما از جملات کلیشه ای مانند اینکه نتیجه مهم نیست استفاده نمی کنیم.

 

ما برای این مسابقه آماده می شویم، ایران امسال فقط یک بازی انجام داده و ما بر اساس این دیدار آماده شده و حریف را آنالیز کرده ایم. تمام تمرکز ما روی این موضوع است و در حال حاضر نمی توانیم در مورد هلند و ایتالیا فکر کنیم. شما از وضعیت خبر دارید، یک رویارویی مستقیم در آمستردام با هلند و یک پیروزی احتمالی به ما کمک می کند تا در لیگ ملت ها شانس صعود داشته باشیم.

 

کاپیتان خود ادین ژکو را در اختیار نداریم و در دفاع نیز با مشکل روبرو هستیم، اما همه تلاش خود را می کنیم تا خوب آماده شویم و نتیجه خوبی مقابل هلند و سپس ایتالیا کسب کنیم.

 

 

شرایط آنل احمدهودزیچ؟ در مورد او مشکلی وجود ندارد. ارتباط در درجه اول از طرف باشگاه مناسب نبود و آنها اخطار خود را دیر ارسال کردند. ابتدا گفتند مشکلی برای سفر احمدهودزیچ وجود دارد، اما وضعیت در طول روز تغییر کرد، باشگاه با تاخیر این خبر را اعلام کرد و من بزرگترین سرزنش را متوجه مالمو می دانم.

 

بازیکنانی که در باشگاههای خود خوب بازی می کنند و در عمل بهترین هستند مورد توجه ما قرار می گیرند. در پست های هافبک میانی و دروازهبان کمبود داریم. البته ما کورلوکا و زیلکیچ را در اختیار داریم که اخیرا عملکرد مناسبی داشته اند.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا