سیاسی

حضور موثر در فضای مجازی یکی از اهداف اصلی پدافند هوایی ارتش است

پنل اس ام اس هیرو

حضور موثر در فضای مجازی یکی از اهداف اصلی پدافند هوایی ارتش استبه گزارش حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه آلانه،  امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در حاشیه مراسم رونمایی از اولین بازی رایانه‌ای این نیرو که با حضور رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش برگزار شد، گفت: امروز به یاری خدا اولین بازی رایانه‌ای و موبایلی با موضوع پدافند هوایی را رونمایی کردیم که امیدواریم این رویداد آغاز مطلوبی برای فعالیت‌های بیشتر در فضای مجازی باشد و بتوانیم به اهداف مدنظر فرماندهی کل قوا (مدظله العالی) در خصوص حضور موثر در فضای مجازی جامه عمل بپوشانیم.

امیر صباحی‌فرد تصریح کرد: بازی‌هایی که در گذشته با موضوع نظامی وجود داشت بازی‌های همراه با نماد‌ها و فرهنگ‌های غربی بود و با توجه به تمایل جوانان به بازی‌های رایانه‌ای سعی کردیم در این حوزه ورود کنیم و بازی متناسب با فرهنگ غنی ایرانی و اسلامی تولید کنیم.

وی افزود: حضرت آقا تاکید دارند که درفضای مجازی بیشتر کار و سرمایه گذاری کنیم. امیدوارم به یاری خدا و با تعامل و همکاری اداره عقیدتی سیاسی نیروی پدافند هوایی بتوانیم اقدامات موثر و مطلوبی را در این زمینه به انجام رسانیم.

در این مراسم، اولین بازی رایانه‌ای نیروی پدافند هوایی ارتش با عنوان”قلمرو” رونمایی و محل مدیریت فضای مجازی اداره عقیدتی سیاسی نیروی پدافند هوایی افتتاح شد.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا