ورزشی

تکذیب یک شایعه در مورد منچستریونایتد و سولسشر

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1718685/52

زمان: 23:25  
1399/08/21

بازدید: 9,733

فابریتزیو رومانو، خبرنگار مطرح اسکای اسپورتس مدعی شد باشگاه منچستریونایتد هیچگاه قصد اخراج اوله گنار سولسشر را نداشته است.

به گزارش “آلانه”، منچستر یونایتد در فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر انگلیس شروع بسیار ناامید کننده ای داشته و در حالی که بسیاری در ابتدای فصل از آنها به عنوان یک تیم مدعی قهرمانی یاد می‌کردند، این تیم رتبه عجیب چهاردهم جدول مسابقات را به خود اختصاص داده است.

 

از طرف دیگر از شیاطین سرخ رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا را بسیار خوب و با پیروزی در برابر تیم‌های قدرتمند پاری سن ژرمن و لایپزیش آغاز کرده بودند اما آنها اخیراً در برابر تیم استانبول باشاک شهیر شکست خوردند تا به نوعی بحران برای تیم اوله گنار سولسشر به اوج خود برسد.

 

 

 

 

بعد از شکست مقابل تیم ترکیه ای بسیاری از رسانه‌های انگلیسی مدعی شدند که دیدار برابر اورتون در لیگ برتر انگلیس آخرین فرصت سولسشر در منچستریونایتد خواهد بود و اگر او در این بازی نیز شکست بخورد، از هدایت یونایتد برکنار خواهد شد؛ اتفاقی که رخ نداد و تیم سولسشر موفق شد با یک بازی حساب شده آبی های مرسی ساید را شکست دهد.

 

با وجود این شایعات اما فابریزیو رومانو ادعا کرده که باشگاه منچستریونایتد هیچ‌گاه قصد برکناری اوله گنار سولسشر را نداشته است و حتی اگر شیاطین سرخ مقابل اورتون نیز شکست می خوردند، باز هم مرد نروژی سرمربی یونایتد می ماند و چیزی تغییر نمی کرد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا