ورزشی

پاشازاده: ریگی انگار ده سال است استقلال بازی می‌کند

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1718496/56

زمان: 19:47  
1399/08/20

بازدید: 24,100

پاشازاده سرمربی تیم پاس همدان پس از تماشای اولین بازی آبی ها در لیگ برتر، نظر مثبتی روی این فصل از رقابت های لیگ دارد.

به گزارش “آلانه”، پاشازاده که در حال حاضر مشغول آماده سازی پاس همدان برای فصل تازه فوتبال ایران است، اولین مسابقه استقلال در لیگ برتر را تماشا کرده است و برد دو بر صفر در اولین مسابقه را یک شروع محکم برای تیم محمود فکری می داند.

پاشازاده می گوید: خوشحالم که اولین بازی استقلال با این نتیجه به پایان رسید و پس از مدتها استقلال شروع خوبی در لیگ برتر داشت که این موضوع قطعا اعتماد به نفس تیم ما را بالاتر خواهد برد و مطمئنم که این اعتماد به نفس در ادامه رقابت ها نیز تقویت خواهد شد چون تیم از حیث نفرات در شرایطی است که می تواند از پس همه تیم های لیگ برتر بربیاید.

پاشازاده با اشاره به عدم حضور بازیکنان جدید در ترکیب استقلال گفت: همین که محمود فکری در تمام مصاحبه های قبل از بازی سعی کرد این مسئله را یک نکته یپش پا افتاده جلوه بدهد، از نقاط قوت اوست. شاید هر مربی دیگری بود، برای اینکه بهانه ای برای نتیجه ضعیف احتمالی داشته باشد، این مسئله را دستاویز خودش قرار می داد ولی فکری هیچ اشاره ای به این مسئله نکرد و با اعتماد به نفس دادن به بازیکنانش آنها را به زمین فرستاد و آنها نیز خوب از پس این کار برآمدند. البته خداراشکر بازیکنان جدید در بازی های آینده به تیم اضافه می شوند و این کامل ترین ترکیب آبی هاست.

پاشازاده می گوید: شاید فقط جای علی کریمی در استقلال خالی است و بقیه بازیکنان بهترین های پست خود در ایران هستند که البته امیدوارم علی کریمی در قطر موفق باشد و بازیکنی که جای او بازی می کند، خوب کار کند و جای خالی کریمی را پر کند. همانطور که مسعود ریگی در ترکیب استقلال بهترین بازی ها را انجام می دهد و طوری در ترکیب تیم جا افتاده که انگار 10 سال است در استقلال حضور دارد.

 

 

 

 

 

وی همچنین با تمجید از میلیچ گفت: استقلال به صورت سنتی در جناح چپ کمی ضعیف تر از راست بوده است ولی امسال بهترین مهره های لیگ را در این پست به خدمت درآورده و فکر میکنم با حضور نادری و میلیچ، استقلال فوق العاده خواهد بود. میلیچ در بازی با مس کلاس فوتبالش را نشان داد و بهترین کار، حفظ او بود.

وقتی از پاشازاده در مورد سایر بازیکنان تیم سوال می کنیم، می گوید: تقریبا همه تیم خوب بازی کرده اند. مهدی قایدی، ارسلان مطهری خوب کار کردند. آنها هم در درگیری ها و هم از نظر کنترل بازی شرایط خوبی داشت بخصوص که تیم مقابل استقلال هم تیم بسیار خوبی بود. من فکر میکنم با گذشت زمان، تیم هماهنگ تر و بهتر خواهد شد و با اطمینان بیان می کنم که استقلال امسال مدعی اول قهرمانی است و با توجه به نظم و انضباطی که محمود فکری در تیم هایش ایجاد می کند، به احتمال خیلی زیاد استقلال به هدفش خواهد رسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا