ورزشی

موجودی حساب پرسپولیس؛ کمتر از ۱۰ میلیون تومان!

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1718433/47

زمان: 14:30  
1399/08/20

بازدید: 3,984

ابراهیم شکوری می‌گوید که باشگاه پرسپولیس با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کند.

به گزارش “آلانه”، روز گذشته خبر آمد که باشگاه پرسپولیس تنها ۸ میلیون تومان در خزانه خود دارد. موضوعی که باتوجه به مطالبات کادرفنی و بازیکنان و همچنین نیاز به خرید دو بازیکن، به شدت هواداران این تیم را نگران کرد.

 

ابراهیم شکوری معاون اجرایی پرسپولیس در این خصوص توضیح داد: شاید 7 میلیون مبلغ دقیقی نباشد اما تقریبا همین حدود موجودی حساب باشگاه است. واقعا کارهای خوبی برای درآمدزایی انجام می‌دهیم و بحث برانکو و مسائل گذشته حل شده است. موجودی حساب باشگاه مبلغ ناچیزی است و ما مشکلات مالی داریم و نمی‌توانیم آن را کتمان کنیم اما پرسپولیس یک باشگاه هوادار محور است و قدرتش به هواداران است. تیم ما در این خصوص در آسیا حرف اول را می‌زند و چندین بار AFC از ما به خاطر هواداران تقدیر کرده و این تیم در چهار سال گذشته قهرمان و پوکر کرده و دو بار به فینال آسیا صعود کرده است. پرسپولیس همواره مشکلات مالی داشته است و تلاش می‌کنیم آن را حل کنیم و بنده نیز تلاش می‌کنم ارتباط بین کادر فنی و باشگاه به بهترین شکل برقرار و مشکلات به حداقل برسد.

 

او درباره همکاری سرخ ها با کارگزار نیز عنوان کرد: ما یک کارگزاری داریم که باید از آن تشکر کرد، چون به بهترین نحو عمل کرده و و بیشتر از تعهدش هم عمل کرده و پای کار است که همچنان کمک کند. ما سعی کردیم کارگزار را از خودمان بدانیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا