ورزشی

مسی بالاخره خندید؛ جمله‌ای که لیونل را نرم کرد (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1718442/29

زمان: 15:13  
1399/08/20

بازدید: 38,895

تو را از پدرم هم بیشتر دوست دارم

دو هوادار بارسلونا پس از پایان دیدار این تیم برابر بتیس با لیونل مسی روبرو شدند و در نهایت موفق شدند او را برای ثانیه هایی بخندانند.

به گزارش “آلانه”، شنبه شب و پس از پایان دیدار بارسا و رئال بتیس(برتری 5-2 بارسا با دبل مسی) در بیرون ورزشگاه نوکمپ اتفاق جالبی رخ داد. مثل همیشه تعدادی از هواداران در خروجی ورزشگاه منتظر بازیکنان می مانند تا بلکه موفق به گرفتن عکس و امضا شوند. دو هوادار نیز خوش شانس بودند که توانستند مسی را در لحظه خروج از ورزشگاه ملاقات کنند.

آنها کنار ماشین مسی برای ثانیه هایی او را مشغول کردند و به هر نحوی سعی در جلب توجه او داشتند اما مسی بدون توجه قصد رفتن داشت تا اینکه یکی از آنها رو به مسی گفت:« لئو تو را از پدرم هم بیشتر دوست دارم.»

این همان جمله جادویی بود که در نهایت فوق ستاره آرژانتینی را نرم کرد و او برای ثانیه هایی شروع به خندیدن کرد. همین چند ثانیه لبخند برای این دو هوادار کفایت می کرد.

شب گذشته ال چیرینگیتو با این دو هوادار مصاحبه کرد و هر دو از اینکه توانسته بودند خنده بر چهره مسی بنشانند، بی نهایت خوشحال به نظر می رسیدند. جالب اینکه یکی از این دو، از دوست داران اتلتیکو بود اما یک وجه مشترک داشتند: آنتی مادریدیستا(ضد رئالی) بودن.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا