ورزشی

فدراسیون در ماجرای فغانی استقلال دارد

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1718425/44

زمان: 13:44  
1399/08/20

بازدید: 5,580

اولین واکنش وزارت ورزش به تصمیم کمیته داوران:

گویا وزارت ورزش قصد ورود جدی به ماجرای حذف علیرضا فغانی از لیست بین المللی داوران فوتبال ایران را ندارد.

به گزارش “آلانه”، روز گذشته که خبر حذف علیرضا فغانی از لیست بین المللی داوران فوتبال منتشر شد و واکنش های زیادی به همراه داشت، حیدر سلیمانی در گفت و گو با خبرنگار “آلانه” اعلام کرد این موضوع را به گوش مسئولان وزارت ورزش رسانده تا بلکه وزیر ورزش به ماجرا ورود کند و مانع حذف فغانی و از دست رفتن شانس قضاوت داوران ایرانی در جام جهانی 2022 قطر شود.

حالا مهدی علی نژاد، معاون وزارت ورزش امروز در این باره حق را به فدراسیون داده و گفته که فدراسیون فوتبال درباره چنین تصمیماتی استقلال دارد؛ اگرچه معاون او در نهایت از احتمال ورود وزارتخانه به این ماجرا خبر داده است.

علی نژاد که در حاشیه مجمع فدراسیون شطرنج صحبت می کرد، در این باره گفت: انتخاب داور برای یک رویداد از شرح وظایف فدراسیون هاست. این کار با پیشنهاد کمیته داوران در فدراسیون انجام می گیرد. این حق آنها است که چنین تصمیمی بگیرند و وزارت ورزش نمی تواند دخالتی در این موضوع داشته باشد. من هم روز گذشته از طریق رسانه ها در جریان این موضوع قرار گرفتم چون قبل از آن هماهنگی با ما صورت نگرفته بود و نیازی به هماهنگی هم نبود. با مسئولان فدراسیون صحبت کردم و توضیحاتی را گرفتم. قرار شد بررسی های بیشتری صورت بگیرد و اگر نیاز بود توضیحات بیشتری به وزارتخانه بدهند اما باید بدانیم که فدارسیون فوتبال استقلال دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا