ورزشی

در باشگاه آلومینیوم پاسخگو کیست؟

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1718445/41

زمان: 15:19  
1399/08/20

بازدید: 3,619

در شرایطی که تیم فوتبال آلومینیوم در بلاتکلیفی به سر می‌برد، هیچ یک از اعضای هیئت مدیره و همینطور مدیرعامل تیم پاسخگو نیستند.

به گزارش “آلانه”، این روزها حواشی مربوط به تیم تازه صعود کرده آلومینیوم اراک به لیگ برتر فوتبال، به بحثی داغ در محافل رسانه ای و خبری کشور تبدیل شده و در این شرایط هیچ فردی از اعضای هیات مدیره و یا مدیرعامل باشگاه در این خصوص پاسخگوی افکار عمومی نیست.

در حالی که پس از شکست سه بر صفر نماینده اراک در هفته اول برابر نساجی، رسول خطیبی از هدایت این تیم کناره گیری کرد، حواشی مختلفی در فضای رسانه ای پیرامون این تیم شکل گرفته است و در این خصوص هیچ فردی از مدیریت باشگاه آلومینیوم پاسخگویی نداشته است.

ماجرای عجیب استفاده از پیراهن تیم ملی ایتالیا، عدم ثبت قرارداد اعضای کادرفنی و برخی بازیکنان و همچنین وضعیت نامشخص سرمربیگری تیم آلومینیوم از جمله مسائلی است که هواداران و اصحاب رسانه انتظار دارند فردی از هیات مدیره و یا مدیرعامل باشگاه نسبت به شفاف سازی در این خصوص اقدام نمایند.

مطمئنا عدم تعامل و ارتباط با رسانه ها و نبود سخنگو در باشگاه، حواشی مختلفی برای این تیم تازه لیگ برتری شده به دنبال خواهد داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا