ورزشی

جهنمی که فن‌دایک از آن سربلند بیرون می‌آید

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1718379/50

زمان: 10:00  
1399/08/20

بازدید: 5,861

جورجینیو واینالدوم

واینالدوم ستاره هلندی لیورپول می‌گوید فن‌دایک هم‌تیمی و هموطنش با اینکه روزهای بسیار سختی را پشت سر می‌گذارد ولی با قدرت و پایمردی این دوران را پشت سر می‌گذارد.

به گزارش “آلانه”، جورجینیو واینالدوم ستاره هلندی و ملی پوش لیورپول می‌گوید ویرژیل فن دایک هم تیمی اش در لیورپول و تیم ملی هلند که به دلیل مصدومیت شدید چندین ماه دور از میادین خواهد بود با اینکه روزهای تلخ و سیاهی را پشت سر می‌گذارد ولی با قدرت برخواهد گشت و در جام ملت‌های 2020 پیراهن هلند را به تن خواهد کرد.

 

 

واینالدوم مرسی ساید را ترک کرد تا برای بازی‌های تیم ملی کشورش هلند با اسپانیا، بوسنی و لهستان به نارنجی پوشان ملحق شود. با این تفاوت که واینالدوم همیشه به همراه فن دایک لیورپول را به مقصد هلند ترک می‌کرد ولی حالا در این سفر تنها است. فن دایکی که به دلیل مصدومیتش در بازی با اورتون از ناحیه زانو جراحی شده و احتمالاً تا پایان فصل دور از میدان خواهد بود.

 

فن 

واینالدوم اما درباره وضعیت فن دایک گفت: ” به امید خدا ویرژیل برمی گردد. او روزهای سختی را می‌گذراند. این بدترین شرایطی است که یک فوتبالیست می‌تواند تجربه کند. مثل این می‌ماند که آدم جهنم را از سر می‌گذراند. ولی ویرژیل به نظر من خیلی قوی است. ما با هم تماس تصویری داریم و او حالش خوب است”.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا