ورزشی

بعد از بازگشت از بوسنی؛ جانشین مظلومی مشخص می شود 

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1718378/34

زمان: 09:52  
1399/08/20

بازدید: 12,021

تیم ملی جوانان بدون سرمربی شده است. اینبار به دلیل حضور پرویز مظلومی در تیم استقلال به عنوان سرپرست! هر مربی که به تیم ملی جوانان می آید با دریافت پیشنهاد بهتر اردوی این تیم را ترک می کند. 

به گزارش “آلانه”، فدراسیون فوتبال نمی توانست مانع از حضور پرویز مظلومی در تیم استقلال شود به این دلیل که هنوز با این مربی قرارداد امضاء نکرده بود و از سویی دستمزدی که فدراسیون فوتبال به مربیان تیم های ملی پایه می دهد خیلی کم است. حتی کمتر از دستمزدی که تیم های دسته اولی به مربیان می دهند. بر اساس خبرهای رسیده از راهروی فدراسیون فوتبال در روزهای آینده و با بازگشت دبیر کل از بازی دوستانه تیم ملی با بوسنی هرز گوین سرمربی جدید تیم ملی جوانان مشخص خواهد شد. دو سه گزینه برای حضور در راس کادر فنی تیم ملی جوانان مطرح هستند که در نشست کمیته فنی و دبیر کل یکی از این گزینه ها برای هدایت تیم ملی جوانان انتخاب خواهد شد. البته گزینه نهایی باید به تایید اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال هم برسد. 

 

تیم ملی جوانان باید برای حضور در مسابقات جام ملت ها و انتخابی جام جهانی آماده شود که این مسابقات در سال آتی میلادی در کشور ازبکستان و با حضور 16 تیم برگزار می شود. 4 تیم برتر مسابقات به جام جهانی جوانان راه پیدا خواهند کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا