ورزشی

با اسم آوردن از پوچتینو به سولسشر بی‌احترامی نکنید

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1718399/50

زمان: 12:30  
1399/08/20

بازدید: 5,678

ریو فردیناند

ریو فردیناند اسطوره منچستریونایتد شایعات درباره جانشینی سولسشر با پوچتینو را به شدت محکوم کرده و گفت یونایتد باید به سرمربی‌اش احترام بگذارد.

به گزارش “آلانه”، درحالیکه در روزهای اخیر شایعات زیادی درباره اخراج قریب‌الوقوع اوله گنار سولسشر از منچستریونایتد و منصوب شدن پوچتینو به جای او مطرح شده، ریو فردیناند اسطوره یونایتد این شایعات را به شدت محکوم کرده و گفت هیچ مذاکره ای در این باره انجام نشده و سولسشر سزاوار احترام بیشتری است.

 

 

با اینکه پیروزی 3-1 اخیر شیاطین سرخ بر اورتون تا حدی از فشارها بر کادر فنی این تیم کاسته ولی شایعات درباره جانشینی سولسشر با پوچتینو همچنان در رسانه‌ها مطرح است. ریو فردیناند از این شایعات به شدت ناراحت است و می‌گوید درحالیکه هیچ کدام از این شایعات ریشه در واقعیت ندارد، بی احترامی به سرمربی اصلاً پذیرفته نیست.

 

فردیناند در این باره گفت: ” منچستریونایتد این هفته به یک نتیجه خوب نیاز داشت و باید عملکردی عالی به نمایش می‌گذاشت. راستش را بخواهید در رسانه‌ها به اوله گنار سولسشر بی احترامی می‌شود”.

 

 

اسطوره منچستریونایتد در ادامه گفت: ” حتی بعضی‌ها می‌گویند باشگاه با پوچتینو صحبت کرده ولی من از یک منبع خیلی خیلی معتبر شنیدم که هیچ صحبتی بین دو طرف انجام نشده و باشگاه حاضر نیست به این شکل به اوله بی احترامی کند. این مطلبی بود که باید به آن اشاره می کردم”.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا