ورزشی

اولین تمرین بوسنی در شرایط دشوار ناشی از کرونا

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، تیم ملی بوسنی و هرزگوین که روز پنج شنبه در یک بازی دوستانه به مصاف تیم ملی کشورمان رفته و سپس با هلند و ایتالیا در لیگ ملتهای یوفا بازی خواهد کرد اولین جلسه تمرینی خود را دیروز در زنیکا برگزار کرد.

 

 

اما اسلوبودان استارچویچ سرمربی بوسنی پیش از این دیدارها با مشکلات زیادی مواجه است. بر اساس اعلام رسمی فدراسیون فوتبال بوسنی چند بازیکن این تیم به نامهای ولادان کوواچویچ، بسیم شربچیچ و انس ماشیچ به دلیل ابتلا به کرونا از حضور در اردوی تیم ملی بازمانده اند.

 

از این گذشته دو باشگاه اتریشی اشتورم گراتس و سالزبورگ به دو بازیکن بوسنیایی، یوسف قاضی‌بگوویچ و عمار ددیچ اجازه حضور در اردوی تیم ملی را نداده اند.

 

استارچویچ سرمربی بوسنی در این باره به خبرنگاران گفت:” مثل ماه های گذشته ما این بار هم به دلیل ویروس کرونا با مشکلات زیادی مواجه هستیم. با اینحال اطمینان داریم با همین بازیکنان تیم ملی خوب و پرقدرتی خواهیم ساخت و در بازی های آتی به خصوص بازی در انتخابی ملتهای اروپا که مقابل حریف قدرتمندی مثل بلژیک برگزار می شود آماده خواهیم بود. ما قبلا هم این مشکلات را داشته ایم و امیدواریم بتوانیم بر آنها غلبه کنیم و جواز صعود به جام ملتها را بدست بیاوریم”.

 

از سوی دیگر آنل احمدهوجیچ ستاره بوسنی که در اردوی تیم ملی این کشور دیده نمی شود برای توضیح علت غیبتش پیامی در اینستاگرام خطاب به هواداران بوسنی منتشر کرد.

 

 

بعد از غیبت احمدهوجیچ ستاره مالمو در اردوی تیم ملی فدراسیون فوتبال این کشور از او انتقاد کرده و رفتارش را غیرمسئولانه و نادرست خواند.

 

احمدهوجیچ در پست اینستاگرامی خود نوشت:” بعد از بازی دیروز تیم من مالمو جواب تست کرونای من مثبت شد و بنابراین نتوانستم برای شرکت در اردوی تیم ملی سفر کنم. من بازی برای تیم ملی کشورم بوسنی را دوست دارم ولی در حال حاضر باید ریسک نکرده و به سلامتی اطرافیانم اهمیت بدهم. دوستت دارم بوسنی”.

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا