ورزشی

پیولی: باید به حضور همزمان در اروپا و ایتالیا عادت کنیم

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1718216/50

زمان: 09:40  
1399/08/19

بازدید: 2,050

استفانو پیولی سرمربی میلان بعد از تساوی 2-2 تیمش مقابل هلاس ورونا از شخصیت میلان در این بازی قدردانی کرد و گفت روسونری باید به دشواری‌های بازی در اروپا عادت کند.

به گزارش “آلانه”، آث میلان دیشب در سن سیرو به مصاف هلاس ورونا رفت و نتوانست نتیجه ای بهتر از تساوی 2-2 بدست بیاورد. میلان چند روز قبل اولین شکست خود در چند ماه اخیر را در لیگ اروپا تجربه کرده و در مقابل لیل 3-0 شکست خورده بود. در بازی دیشب هم میلان ابتدا 2-0 از حریف عقب افتاد ولی با گلهای جیانکومو مانیانی و زلاتان موفق شد بازی را به تساوی بکشاند. هر چند زلاتان در این بازی یک پنالتی هم برای روسونری از دست داد.

 

 

استفانو پیولی سرمربی میلان هر چند از شخصیت تیمش در بازگشت و به تساوی کشاندن بازی تقدیر کرد به بازیکنانش هشدار داد که باید به دشواری ناشی از بازی در اروپا و سری آ عادت کنند.

 

پیولی بعد از بازی به خبرنگاران گفت: ” می‌دانیم که بازی در لیگ اروپا و بلافاصله به دیدار تیم‌هایی مثل اودینزه و ورونا رفتن کار سختی است و فشار زیادی به تیم وارد می‌کند. چون آنها یک هفته تمام زمان دارند تا برای چنین مسابقه‌ای آماده شوند. درحالیکه ما فقط برای یک جلسه تمرین سبک وقت داشتیم. ما می‌خواهیم نسبت به سال گذشته بهتر عمل کنیم و در اروپا تا جایی که ممکن است پیشروی کنیم”.

 

 

سرمربی میلان درباره زلاتان و صحبتهای او مبنی بر واگذاری وظیفه پنالتی زدن در میلان گفت: ” زلاتان به من گفت ناراحت است چون گمان می‌کند ما می‌توانستیم این بازی را ببریم. زلاتان گفت پنالتی بعدی را خودش نمی‌زند و به فرانک کسیه واگذار می‌کند و همینطور گفت که به استراحت نیاز دارد. البته این در مورد همه بازیکنان ما صادق است ولی ما برای راهیابی به اروپا جنگیده ایم و تیمی که در اروپا حضور دارد باید به این شرایط عادت بکند”.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا