ورزشی

و حالا کاخ سفید – بازهم طعنه راپینو به ترامپ! (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، مگان رپینو، فوتبالیست زن مشهور آمریکایی یکی از سرسخت ترین مخالفان دونالد ترامپ به حساب می آید تا جایی که پیش از این و پس از قهرمانی آمریکا در جام جهانی فوتبال زنان تنش بین این دو نفر بالا گرفت.

 

رپینو پس از قهرمانی آمریکا به احتمال رفتن به کاخ سفید برای ملاقات با ترامپ واکنش نشان داده و گفته بود: ” پیام شما کنار گذاشتن (محروم کردن) افراد است. شما من را و تمام کسانی که مانند من هستند را به کناری می‌گذارید، شما رنگین پوستان را حذف می کنید، شما آمریکایی‌هایی را که حتی ممکن است از شما حمایت کرده باشند را محروم می کنید.”

 

 

 

 

فکر نمی‌کنم کسی در تیم ما تمایلی داشته باشد آنچه را که پس از کاری سخت ساختیم و برایش مبارزه کرده‌ایم، از طریق همکاری با این دولت خراب کنیم. آدم‌های زیاد دیگری هستند که ترجیح می‌دهم با آنها صحبت کنم و با آنها گفتگویی معنادار داشته باشم، آدم‌هایی که در مقایسه با رفتن به کاخ سفید، واقعا می‌توانند باعث ایجاد تغییرات بیشتری در واشنگتن شوند. من به کاخ سفید لعنتی نمی‌روم. ما به آنجا دعوت نخواهیم شد.”

 

این اظهار نظر تند رپینو از سوی دونالد ترامپ بی جواب نبود و او پس از آن در پاسخ این فوتبالیست زن گفت: “مگان هرگز نباید نسبت به کاخ سفید، کشور و یا پرچم ما بی‌احترامی کند.”
 

اما اندکی پس از پیروزی جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا، مگان رپینو یک ویدیوی استثنایی را در توییتر به اشتراک گذاشت.

 

رپینو ضمن قرار دادن این ویدئو در صفحه توییتر خود زیر آن نوشت: ” من نمی‌توانم حالا برای رساندن خودم به کاخ سفید منتظر بمانم.”

 

این ویدئو شاید برای مردم آمریکا کاملاً آشنا به نظر برسد چراکه رپینو اخیراً اعلام کرده بود که در صورت دعوت به کاخ سفید، آن را قبول نخواهد کرد؛ موضوعی که باعث شد دونالد ترامپ در آن مقطع به شدت با این بازیکن فوتبال برخورد کند.

 

با این حال مگان رپینو در آن زمان هرگز عقب نشینی نکرد و تنها به خاطر استفاده از برخی الفاظ نادرست عذرخواهی خود را اعلام کرده بود. در واقع رپینو مدتهاست که یک منتقد شماره یک دونالد ترامپ محسوب می شود.

 

مگان رپینو سال گذشته در مراسم توپ طلا نیز دونالد ترامپ را از گزند صحبت‌های خود در امان نگذاشته و از او به عنوان یک دیوانه کامل یاد کرده بود بنابراین اصلاً تعجب آور نیست که او از پیروزی جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا خوشحال باشد و حتی به نوعی برای آن جشن بگیرد.

 

این اظهارنظر رپین و حالا با واکنش های جالبی روبرو شده که در اینجا برخی از توئیت در این باره را مشاهده می کنید.

 

مگان رپینو، با انتشار این توییت پیروزی جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را به او و همسرش تبریک گفت.

 

 

 

ملکه آمریکا صحبت کرده است.

 

 

 

 

منطقی

 

 

 

 

رپینو خیلی باهوش و منطقی است. شما نمی‌توانید باهوش باشید و در عین حال با دونالد ترامپ نیز ارتباط داشته باشید. قطعاً غیر ممکن است. شما باید مریض باشید که این کار را انجام دهید.

 

 

 

 

مگان رپینو پیروزی قریب‌الوقوع جو بایدن در انتخابات را تبریک می‌گوید. ملی پوش ایالات متحده آمریکا منتقد سرسخت دونالد ترامپ است و جدل پر تنشی را به نفع آقای بایدن به وجود آورد تا سرانجام همه چیز به سود دموکرات‌ها شود.

 

 

 

 

هنوز منتظریم

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا