ورزشی

نیمکت نشینی بوتز ماموریت اصلی بیرانوند

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1718282/43

زمان: 16:15  
1399/08/19

بازدید: 8,009

تلاش برای بازگشت به ترکیب یازده نفره آنتورپ و تیم ملی

دروازه بان ایرانی تیم آنتورپ که مدتی به دلیل مصدومیت از تمرینات تیمش دور بود در بازگشت از آسیب دیدگی تمریناتش را برای رسیدن به ترکیب اصلی انجام می دهد.

به گزارش”آلانه” علیرضا بیرانوند بعد از جدایی از پرسپولیس و پیوستن به آنتورپ هنوز نتوانسته است در ترکیب اصلی این تیم در رقابت های لیگ بلژیک به میدان برود. البته بیرانوند بدشانس هم بود چرا که حضورش در بلژیک همزمان با شیوع ویروس کرونا بود و او مدتی را در قرنطینه سپری و به همین دلیل دیر به تمرینات اضافه شد.

او اما در حالی که تلاش می کرد بتواند دیر اضافه شدنش به تمرینات را جبران کند دچار مصدومیت شد و مدتی را به اجبار مشغول مداوای مصدومیتش شد.

بیرانوند که دروازه بان اول تیم ملی و فوتبال ایران از سال 2017 بوده است در اردوهای اخیر تیم ملی به دلیل همین مصدومیت دعوت نشد هرچند او پس از طی دوران درمان توانست در بازی گذشته آنتورپ برابر لاسک اتریش به عنوان دروازه بان ذخیره روی نیمکت بنشیند.

با این وجود دروازه بان ایران در جام جهانی 2018 و جام ملت های 2019 به خاطر اینکه دور جدید تمریناتش را با آنتورپ تازه شروع کرده و قصد دارد به ترکیب اصلی برسد در اردوی تیم ملی برابر بوسنی حضور ندارد. او تمام تمرکزش این است که بتواند به ترکیب یازده نفره تیم برسد.

بیرانوند که چهارسال موفق را در پرسپولیس داشت برای رسیدن به هدف اصلی اش که بازی در فوتبال اروپا است ابتدا ژان بوتز دروازه بان 25 ساله فرانسوی را نیمکت نشین کند که در 12 بازی لیگ 16 گل دریافت کرده و یک کلین شیت داشته است. بوتز در لیگ اروپا هم در سه بازی 2 گل خورد و یک کلین شیت داشت. البته بیرانوند شاید اگر مصدوم نشده بود تا الان شانس بیشتری برای بازی کردن پیدا می کرد با این حال در بازگشت از آسیب دیدگی نیز به خاطر رسیدن به ترکیب اصلی آنتورپ قید حضور در اردوی تیم ملی را زده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا