ورزشی

نقش آفرینی همه بازیگران نیمکت استقلال (عکس)

به گزارش”آلانه”، محمود فکری گام اول را محکم برداشت. او توانست کاری را در هفته نخست انجام دهد که 4 سال بود آبی ها از انجام آن عاجز بودند. فعلا 3 امتیاز در جیب فکری است.

استقلال در نیمه نخست هماهنگ نشان نمی داد و در خلق موقعیت ناموفق بود. آنها به دروازه مس نزدیک می شدند ولی قادر به خلق موقعیت جدی نبودند تا نیمه نخست بدون گل تمام شود.

اما در نیمه دوم ورق برگشت. جایی که روی خردجمعی کادرفنی این تیم و نظرات محمود فکری، استقلال نیمه مربیان را برد تا با گلزنی وریا غفوری و ارسلان مطهری به نخستین سه امتیاز خود برسد.

در این دیدار، کادرفنی استقلال متشکل از محمود فکری، صمد مرفاوی، حنیف عمران زاده و آرش برهانی و حتی پرویز مظلومی سرپرست تیم، نکات فنی را به شاگردانشان گوشزد کردند.

 

پیش از شروع بازی، نکته بارز در هنگام گرم کردن بازیکنان، حضور فعال حنیف عمران زاده و آرش برهانی بود که به بازیکنان انگیزه می دادند تا آنها را برای حضور در زمین آماده کنند و مرفاوی نیز بر روی کار آنها نظارت می کرد.

 

در خلال بازی نیز کادرفنی استقلال که سالها تجربه حضور بر روی نیمکت استقلال را در چنته دارد، نکات مورد نظر را به استقلالی ها انتقال می دادند تا آنها در زمین مسابقه، بتوانند به خواسته های فکری برسند.

 

هر چند که سیروس دین محمدی از کادرفنی آبی ها جدا شد آمد با حضور مرفاوی، برهانی، عمران زاده و حتی مظلومی، کادرفنی استقلال می تواند در ادامه لیگ عصای دست فکری باشد و آنها او را برای موفقیت استقلال در ادامه راه کمک کنند. اتفاقی که در نخستین دیدار آبی ها به خوبی دیده شد.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا