ورزشی

مشکل شیرین فرانک لمپارد از نگاه ستاره سابق چلسی

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1718348/52

زمان: 22:34  
1399/08/19

بازدید: 1,843

اشلی کول، ستاره سابق چلسی معتقد است که این تیم بازیکنان زیادی در اختیار دارد و به همین خاطر فرانک لمپارد برای انتخاب ترکیب اصلی با یک مشکل خوب روبرو است.

به گزارش “آلانه”، چلسی با وجود فعالیت فوق العاده در نقل و انتقالات تابستانی، شروع پر نوسانی در مسابقات لیگ برتر انگلیس داشت اما به نظر می رسد که تیم فرانک لمپارد رفته رفته فرم خوب خود را به دست آورده و حالا آبی های لندن خود را در قامت یک مدعی ظاهر کرده‌اند.

 

خریدهای جدید چلسی و حضور بازیکنان دیگر باعث شده که دست فرانک لمپارد برای انتخاب ترکیب اصلی باز باشد؛ موضوعی که اشلی کول از آن به عنوان یک دردسر شیرین یاد کرده و می‌گوید: ” وضعیت چلسی به گونه ای است که فرانک لمپارد برای انتخاب ترکیب اصلی با مشکل روبرو است، اما به نظر می‌رسد که این یک مسئله خوب برای او محسوب می شود.”

 

 

 

 

اشلی کول در ادامه گفت: ” اکنون چلسی بازیکنانی در اختیار دارد که با وجود آن ها فرانک لمپارد انتخاب های زیادی در خط حمله خود دارد. همین باعث شده که او با دردسر برای انتخاب ترکیب اصلی روبرو شود اما همانطور که گفتم این یک مشکل خوب برای او به حساب می آید. در واقع معتقدم که این یک معضل شیرین‌ برای اوست.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا